--------------------------------------------------------------------


--------------------------------------------------------------------

--------------------------------------------------------------------
--------------------------------------------------------

-------------------------------------------------------------------------------
-----------------------------------------------------------------------

KIRKAĞAÇLI MADENCİLERE 15.YIL HEDİYESİ

Türkiye Maden İşçileri Sendikası Ege Bölgesi 1 Nolu Şubesi madende 15 senesini dolduran emekçilere birer plaket ve saat hediye etti.

KIRKAĞAÇLI MADENCİLERE 15.YIL HEDİYESİ
KIRKAĞAÇLI MADENCİLERE 15.YIL HEDİYESİ

Kırkağaç’tan çok sayıda maden işçisinin üyesi olduğu Türkiye Maden İşçileri Sendikası Ege Bölgesi 1 Nolu Şubesi madende 15 senesini dolduran emekçilere birer plaket ve saat hediye etti.

Başkan M. Ali Çakır: ‘Aranızdan seçilip gelen bir sendikacı olarak hedefimiz sizlere layık bir yönetim olmaktır’dedi.

Kırkağaç’ın komşu ilçesi Türkiye Maden İşçileri Sendikası Ege Bölgesi 1 Nolu Şubesi madende çalışma hayatının 15 senesini dolduran işçilere saat hediye etti.

Türkiye Maden İşçileri Sendikası Ege Bölgesi 1 Nolu Şube Başkanı M Ali Çakır, Şube Başkan Vekili Kıyas Çalı, Şube Sekreteri Rıza Sal, Şube Mali Sekreteri Murat Kalın, Şube Teşkilat Sekreteri Bülent Yardımcı, üyelerinin bulunduğu törende Soma Kömürleri’nde çalışıp da 15 senesini dolduran işçilere sendikanın geleneksel uygulamalarından biri olarak saat armağan ettiler.

Şube Başkanı M.Ali Çakır törendeki konuşmasında: ‘Madenlerde çalışırken hayatını kaybeden arkadaşlarımızı rahmetle anıyoruz.
Maden emekçi arkadaşlarım, işletmemizde bir ilk olan 15.yılını dolduran emekçi işçi kardeşlerimize Sendika olarak 15 yıl anısına plaket vereceğiz.

Aranızdan seçilip gelen bir maden işçisi olarak, madenciliğin ne kadar zorlu iş kolu olduğunu biliyorum. İşletmemiz ve şubemiz için çok önemli bir yere sahipsiniz.
Sizler için ne yaparsak yapalım yeterli olmayacaktır. Bu gün sizlere teslim edeceğimiz plaketlerle sizleri onurlandırmak istedik.

Sizler için sizler adına çok çalışarak verimli geçireceğiz. Hedefimiz belli. Siz çalışanların çıkarlarını korumak, işletmemizdeki sorunları elimizden geldiği şekilde yapmak.
Sizlere yakışır bir yönetim olmaktır. Çalışma hayatında 15 yılını dolduran kardeşlerimi kutluyorum. Çalışma hayatında kazasız çalışmalar diliyorum’dedi.Güncelleme Tarihi: 29 Haziran 2018, 09:35

hakan demir

YORUM EKLE


         Kirkagac.Net

Kirkagac.Net

Kirkagac.Net


Kirkagac.net

Kirkagac.Net --------------------------------

Kirkagac.Net

banner55


Kirkagac.Net
Kirkagac.Net

Kirkagac.Net
Kirkagac.Net

Kirkagac.Net Kirkagac.Net<