--------------------------------------------------------------------


--------------------------------------------------------------------

--------------------------------------------------------------------

--------------------------------------------------------------------

--------------------------------------------------------------------
--------------------------------------------------------

-------------------------------------------------------------------------------
-----------------------------------------------------------------------

KURBAN BAYRAMINIZ KUTLU OLSUN

Bugün mübarek Kurban Bayramı. Dargınlıkların son bulacak, üzüntüler bir kenara atılacak. Tüm Türkiye’de olduğu gibi ilçemizde de bu vesileyle bir bayramlaşma töreni düzenlenecek.

KURBAN BAYRAMINIZ KUTLU OLSUN
Kurban Bayramınız Kutlu Olsun

Bugün mübarek Kurban Bayramı. Dargınlıkların son bulacak, üzüntüler bir kenara atılacak. Tüm Türkiye’de olduğu gibi ilçemizde de bu vesileyle bir bayramlaşma töreni düzenlenecek. Belediye Toplantı salonunda saat 14:00’te başlayacak olan program yarım saat sürecek. Daha sonra sırasıyla 14:35 Garnizon Komutanlığı, 15:10 İlçe Jandarma Komutanlığı, 15:35 İlçe Emniyet Müdürlüğü ve 15:55’te de Cezaevine ziyaretler düzenlenecek. Bizde kirkagac.net olarak tüm Müslüman aleminin Kurban Bayramlarını kutluyoruz.
 
HABER: HAKAN DEMİR

En güzel Bayram Mesajları

1. Güzellik, birlik, beraberlik dolu, her zaman bir öncekinden daha güzel ve mutlu bir Kurban Bayramı diliyoruz.

2. Allahın rahmeti üzerine olsun. Sana gelen her iyilik Allahtandır, bütün kötülükler nefsindendir. Mekanın cennet yuvan huzurlu kalbin Allah ile dolu bayramın mübarek olsun.

3. Varlığı ebedi olan, merhamet sahibi, adaletli Yüce Allah kendisine dua edenleri geri çevirmez. Dualarınızın Rabbin yüce katına iletilmesine vesile olan Kurban Bayramınız mübarek olsun.

4. Bayramlar berekettir, umuttur, özlemdir. Yarınlar niyettir. Kestiğiniz kurban ve dualarınız kabul olsun, sevdikleriniz hep sizinle olsun.. Bayramınız mübarek olsun...

5. İslamın nurlu güneşi kalbine dolsun, makamın cennet hz. Muhammed komşun olsun, günlerin mutluluk, gönlün saadetle dolsun bayramın mubarek olsun.

6. Benim ömrümde ırmaklar vardır sularında hayallerimi yüzdürdüğüm, benim ömrümde sevdiklerim vardır bayramlar ayrı geçince üzüldüğüm.Bayramın mübarek olsun.

7. Zamana ve mekana sığmayan bir bereketle bereketlenmek ve bağışlanmis olmanın o şerefli makamına erişmiş olmak temennisiyle Bayramınız mübarek olsun.

HABER: HAKAN DEMİR


Güncelleme Tarihi: 16 Kasım 2010, 00:27
YORUM EKLE
YORUMLAR
SERAP
SERAP - 10 yıl Önce

BÜTÜN İSLAM ALEMİNİN BAYRAMI MÜBAREK OLSUN.ALLAH KABUL EYLESİN.ALLAH BİRLİK BERABERLİK SAYGI SEVGİ BARIŞ İÇİNDE NİCE BAYRAMLAR NASİP ETSİN İNŞALLAH...

emin özarı
emin özarı - 10 yıl Önce

başta Pakistanlı kardeşlerimiz olmak üzere bayramı buruk geçiren bütün insanların diledikleri herşeyin biran önce gerçekleşmesi ve dualarının kabul olmasını yüce ALLAH tan dua ediyorum.

arkadaş
arkadaş - 10 yıl Önce

bütün kirkagac.net okuyucularının bayramını kutluyorum.

Ayhan Turgut
Ayhan Turgut - 10 yıl Önce

Tüm kırkağaç.net ailesinin Mübarek Kurban Bayramını kutlarım.Kurban İbadet Paylaşmak Berekettir düsturuyla hareket etmeli ve amacına uygun olarak kutlanmalıdır bu güzel bayram.Daha nice bayramlara....

evren şakı
evren şakı - 10 yıl Önce

nice bayramlarr ümmedi mahammede rammbim seneyede nasipp etsinn herkezeee kurban bayramını kurban kesemeye kardeşlerimmde üzülmesinlee allah onlarada yardım etsin

VAİZ
VAİZ - 10 yıl Önce

Birlik-beraberlik ve kardeşlik içerisinde daha nice bayramlara ulaşmak temennisiyle.Tüm kardeşlerimizin mübarek kurban bayramlarını tebrik ediyorum.Hayırlı bayramlar.

harun
harun - 10 yıl Önce

Hakan DEMİR Kardeşim Bayramın Mübarek olsun

aynur
aynur - 10 yıl Önce

bayramınız mubarek olsun         Kirkagac.Net

Kirkagac.Net

Kirkagac.Net


Kirkagac.net

Kirkagac.Net --------------------------------

Kirkagac.Net