--------------------------------------------------------------------


--------------------------------------------------------------------

--------------------------------------------------------------------

--------------------------------------------------------------------

--------------------------------------------------------------------
--------------------------------------------------------

-------------------------------------------------------------------------------
-----------------------------------------------------------------------

TCDD İzmir Genel Müdürü Eriş Kırkağaç'ta(VİDEO)

İlçemizde son günlerde yaşanan tren kazalarının ardından, Kırkağaç’a gelen TCDD İzmir Bölge Müdürü Sebahattin Eriş, hemzemin geçitlerin olduğu bölgelerde incelemelerde bulundu.

TCDD İzmir Genel Müdürü Eriş Kırkağaç'ta(VİDEO)

TCDD İzmir Genel Müdürü Eriş Kırkağaç’ta(VİDEO)

İlçemizde son günlerde yaşanan tren kazalarının ardından, Kırkağaç’a gelen TCDD İzmir Bölge Müdürü Sebahattin Eriş, hemzemin geçitlerin olduğu bölgelerde incelemelerde bulundu. Eriş’e, Kırkağaç Kaymakamı Ali Sırmalı ve Kırkağaç Belediye Başkanı Yaşar İsmail Gedüz eşlik etti. 9 Yaşındaki İsa Balkan ve 13 yaşındaki Ozan Duman’ın üst üste tren kazasında hayatlarını kaybetmesi üzerine artan tepkiler üzerine ilçemize gelen, TCDD İzmir Bölge Müdürü Sebahattin Eriş, ilk olarak, Musa Hoca Köyü yolu üzerinde bulunan hemzemin geçidi, daha sonra eski Üniversite binası şimdiki İmam Hatip Lisesi yolu üzerinde bulunan hemzemin geçidi ve son olarak da Aksu Piknik Alanı yolu üzerinde bulunan hemzemin geçitlerde ve Tren Garında incelemelerde bulundu. Tren Garında kirkagac.net kameralarına bir açıklama yapan TCDD İzmir Genel Müdürü Sebahattin Eriş “İmam Hatip Lisesi önünde bulunan hemzemin geçidine alt geçit, Aksu Piknik alanı üzerinde bulunan hemzemin geçidine alt geçit, Musa Hoca Köyü Yolu üzerinde bulunan hemzemin geçidine ise bariyer yapacağız. Ayrıca Tren Garındaki sıkıntıları gidereceğiz. Ama ben basın mensuplarından şikayetçiyim. Her kazadan sonra “Tren Otomobili Biçti, Tren Yayayı Ezdi, Tren Motosiklete Çarptı” gibi manşetler atıyorsunuz. Bunlar doğru değil. Biz kimseye gidip çarpmayız. Onlar gelip bize çarpıyor. Bizim otomobile, yada yayaya çarpmamız için yoldan çıkmamız lazım” diye konuştu. İşte kirkagac.net farkıyla incelemelerden görüntüler ve TCDD İzmir Genel Müdürü Sebahattin Eriş’in açıklamaları.


HABER-FOTOĞRAFLAR-KAMERA: HAKAN DEMİR
HABER-FOTOĞRAFLAR-KAMERA: HAKAN DEMİR

HABER-FOTOĞRAFLAR-KAMERA: HAKAN DEMİR

 

Güncelleme Tarihi: 30 Eylül 2010, 08:22
YORUM EKLE
YORUMLAR
Burhan
Burhan - 10 yıl Önce

Haydi arkadaşlar bakın bir müdür gelmiş ilçemize onunla gurur duymasınmı türkiyem? haydi ben o sözü yazayım baride siz makarnacılar sizde tekrar edin 1..2..3 hep beraber " türkiye seninle gurur duyuyorrrr"

gizem yurtlak
gizem yurtlak - 10 yıl Önce

bu kadar önlem alırlar alt geçit yaprlar bizm insanlrımız çok zeki olduklrı için onu kullanmzlar görrsnz 2 gün snra...

@karakurt
@karakurt - 10 yıl Önce

bişeylerden sorumlular müdürler bakanlar kendini başkan sayanlar vs.. giden gittikten sonra gelirler inceleme yaparlar sonra eski hayatlarına dönerler bizde sanki çok şey yapmışlar gibi takdir etmeye kalkarız..

AHMET KILICI
AHMET KILICI - 10 yıl Önce

ASA en doğrusunu yazmış.helal kardeşim eline,diline sağlık.doğru sözün üzerine ne söylenir.hepsini yazmış

ASA
ASA - 10 yıl Önce

"trenin çarpması için yolundan çıkması gerek" bu çok güzel bir mantık.doğru söze ne denir.50 km hızla gideilecek bir alt yapıda 90 la giden trende suç yok.ona binende, onu topraklarından geçmesine izin verende kısaca vatandaşda suç var.çünkü vatandaş o elmas misali dünyada eşi çok zor bulunan müdürleri bakanları görevlerinden aldıracak yasal sorumluluğu olmaz ise işte aynen efendisi olur onun önünde eğilir.oysa müdür burda şu anda yapacaklarını daha önceden yapmalıydı.şimdi değil.o canlar gitmed

ASA
ASA - 10 yıl Önce

bir bölge müdürü bu kadar can yandıktan sonramı gelir inceleme yapar? kim verecek o canların hesabını? kaderemi yükleyecekler ? görünen o ki kade diyip inceleme yapacaklar.3 tane boru koyup sonra eski duyarsızlık devam edecek.olanda kaderin kurbanlarına olacak.o hemzemin geçitler bakan devirir.ama nerede? elbetteki insan canının paradan daha önemli olduğu yerlerde.

maviyildiz
maviyildiz - 10 yıl Önce

müdür bey doğru demiş ama kazaların sonucu değişmiyo ölüm yada ağır yaralanma. buldukları çözümü inş en kısa zamanda gerçekleştirirler


         Kirkagac.Net

Kirkagac.Net

Kirkagac.Net


Kirkagac.net

Kirkagac.Net --------------------------------

Kirkagac.Net