--------------------------------------------------------------------


--------------------------------------------------------------------

--------------------------------------------------------------------
--------------------------------------------------------

-------------------------------------------------------------------------------
-----------------------------------------------------------------------

HAKAN DEMİR-MUSTAFA ENÖZ RÖPORTAJI

MHP Manisa Milletvekilinden, site sahibimiz Hakan Demir'e olay yaratacak açıklamalar. İşte video görüntüleri.

HAKAN DEMİR-MUSTAFA ENÖZ RÖPORTAJI


ENÖZ’LE ÇOK KONUŞULACAK RÖPORTAJ(VİDEO)

Kırkağaç’a bir ziyaret düzenleyen Milliyetçi Hareket Partisi Manisa Milletvekili Mustafa Enöz, Site sahibimiz Hakan Demir’in sorularına cevap vererek, kirkagac.net kameralarına çok önemli açıklamalar yaptı. Özellikle MHP’yi yakından ilgilendiren bu sorulara açık sözlülüğüyle cevap veren Enöz, merak edilen bir çok konuya da açıklık getirdi. Mustafa Enöz, Erkan Mumcu’dan Ozan Arif’e, Engin Alan Paşa’dan Namık Kemal Zeybek’e, BBP’den AKP’ye kadar bir çok konuda Ülkücü camiayı aydınlattı.
Hakan Demir: Namık Kemal Zeybek’in DP’nin başına gelmesi MHP’nin önüne kesmesi için iktidar tarafından yapılan bir oyun mu ?
Mustafa Enöz: İktidarın tek hedefi MHP’dir. MHP’nin başarısız olması, Türk siyasetinden çekilmesi, AKP’nin kurduğu bir rüyadır. Çünkü MHP olmazsa bunlar rahat edecekler. MHP olmazsa bölücüler rahat ediyor, ayrılıkçılar rahat ediyor, rantiyeciler rahat ediyorlar. Eğer ülkenin geleceği sıkıntı içerisindeyse MHP bu gidişe dur demek zorunda. Yani bu gidişe dur demek isteyen MHP’ye AKP dur demek istiyor. AKP’nin yaptığı bütün politikalarda, MHP’yi yıpratma, seçmenin gözünden düşürmek için oyunlar oynuyorlar. DP’nin yapmış olduğu bu değişikliği, ben ve partim hiçte önemsemiyoruz. Kim ne oyun oynarsa oynasın, kim ne yaparsa yapsın MHP bu ülkenin üzerine oynanan tüm oyunları bozabilecek bir güce sahip siyasi bir harekettir.
Hakan Demir: AKP’nin BBP’yle ittifak yaparak seçimlere gireceği konuşuluyor, Peki MHP’nin bu tür bir çalışması var mı ?
Mustafa Enöz: Hiçbir partiyle ittifak yapmamız gündemde değil. Bunu Genel Başkanımızda daha önce açıkladı. Diğer siyasi partilerle seçim ittifakı yapmamamız söz konusu değil. Bizim ittifakımız milletimizledir. Ama diğer partilerden MHP’ye gelmek isteyen arkadaşlarımıza ise partimiz ve gönlümüz sonuna kadar açıktır.
Hakan Demir: Geçtiğimiz günlerde MHP’ye katılan, emekli korgeneral Engin Alan, göz altına alındı. MHP’ye katıldığı için mi buda iktidarın bir oyunu mu ?
Mustafa Enöz: Engin Alan Paşa çok kıymetli, çok değerli çok önemli bir şahsiyettir. PKK’yla mücadele etmiş, hayatının çok büyük bir bölümünü terörle mücadelede geçirmiş ve önemli bir başarı yakalamış bir komutandır. 28 Ocak günü de MHP’ye katılarak bundan sonraki hayatında siyaset yapmak üzere kendi planlarını yapmış değerli bir arkadaşımızdır. Maalesef bugün bölücü terör örgütüyle mücadele etmiş, birçok komutanımız üzerinde oyunlar oynanıyor, senaryolar yazılıyor. Bu komutanları ve bundan sonraki aynı yolda yürüyen önemli insanları bu fikirlerinden caydırmak ve sindirmek isteyen bir politikayı AKP maalesef uyguluyor ve oynuyor. Birçok eski komutanların başına gelenler bunun birer örneğidir diye düşünüyorum.
Hakan Demir: Peki Erkan Mumcu’nun da MHP’ye katılması gündemdeydi böyle bir gelişme var mı ?
Mustafa Enöz: Bu tür katılımlar, Sayın Genel Başkanımızın karşılıklı görüşmeleriyle olan gelişmelerdir. 28 Ocak’ta önemli şahsiyetler MHP’ye geçtiler. Bu bizi mutlu etmiştir. Erkan Mumcu’nun da katılması söz konusu olabilir ama Genel Başkanımızın bu konuda ki yaklaşımı önemlidir.
Hakan Demir: Peki camianın önemli sanatçısı Ozan Arif'in Devlet Bahçeli ile görüşüp geri döneceği söyleniyordu, bununla ilgili ne diyeceksiniz ?
Erkan Mumcu: Ozan Arif’in her şeyden önce Ülkücü Hareketten özür dilemesi gerekmektedir. Çizgisini tekrar gözden geçirmesi lazım, o eski Ülkücü Hareketin çizgisinde yapması gereken neyse o çiziye tekrar geri dönmesi gerektiğini düşünüyorum.
Hakan Demir: Mecliste AKP ve DTP’li Milletvekilleri arasında yaşanan bir kavga vardı. AKP’nin seçimler yaklaştığı için Milliyetçi bir yapıya mı büründüğünü düşünüyorsunuz ?
Mustafa Enöz: AKP Milliyetçi söylemlerle yaptığı yanlışları seçim öncesi halk gözünde tamir edebilirmiyim diye bir tutma girdi. Bu tabiî ki inandırıcı değil. AKP’nin 8 senedir yaptıkları ortada. Türkiye’yi bölünmenin eşiğine getiren, dış politikada, Kıbrıs’ta ve bölgedeki ülkelerle olan politikalarda Türkiye’yi sıkıntıya düşürdüler. Türk bayrağının yanında bir paçavranın konulması söylemleri bu hükümet zamanında gelişti. Şimdi sen ne söylersen söyle, bunların yaptığı sahte bir milliyetçilik tavrıdır. Milletimizde bunu yutmaz.HABER-RÖPORTAJ-FOTOĞRAFLAR-KAMERA: HAKAN DEMİR
(HABERTÜRK VE ORTADOĞU GAZETESİ)

İŞTE ENÖZ'ÜN AÇIKLAMALARINDAN GÖRÜNTÜLER....
 


HABER-RÖPORTAJ-FOTOĞRAFLAR-KAMERA: HAKAN DEMİRHABER-RÖPORTAJ-FOTOĞRAFLAR-KAMERA: HAKAN DEMİR

*******

*******
Güncelleme Tarihi: 13 Şubat 2011, 09:02
YORUM EKLE
YORUMLAR
ali cansever
ali cansever - 5 yıl Önce

mustafa enöz denilen kişi mhp yapısına uyuyor mu insan hakkı yiyerek teşvik ve kredi ler le hayvan çiftliğikuruyor işini yapan insanlara hakkını vermiyor kendi el yazısı olduğu halde bunu inkar edecek kadar onursuz biri yazıklar olsun çocuğun dan çıksın inşallah bu mübarek günde millet vekilliği ni hak etmeyen ve mhp çatısı yerine akp grubunda olması gereken hak yiyen hırsız birisi. .allah indan bulsun

zeki albay
zeki albay - 8 yıl Önce

herşeyin hayırlısıııı

@karakurt
@karakurt - 8 yıl Önce

Bizim böyle vekillerimiz varken çok zor iktidara gelmemiz. partide birleşim olması gerekirken ayrımcılığa düşülmüş.

ÜLKÜCÜ
ÜLKÜCÜ - 8 yıl Önce

mustafa enöz beyi ilçemize gelerek bizleri unutmamasından dolayı kutluyorum.Allahın izniyle tek başımıza iktidara geleceğiz

mehmet çakır
mehmet çakır - 8 yıl Önce

değerli vekilimizin açıklamalarını çok begendim.kendisinin bu güzel açıklamalarından dolayı kutluyorum.basarılar diliyorum..önümüzdeki seçimlerde.

vatansever
vatansever - 8 yıl Önce

Bizler Türk ülkücüleri artık bir çatı altında toplanmalı,ülkemiz üzerinde oynanan oyunlara daha fazla alet olup,fazla laf salatası yapıp eski söylenen şeyleri tekrar tekrar gündeme getirip ortamı germeyin MHP yeni bir kurtuluş hareketi başlatıp bütün küskünleri MHP çatısı altında toplanmaya ,mücadeleye davet ediyor.Bırakın artık akp destekçiliğinide Vatan için birşeyler yapın siz yüzde 0,5 oyla tek başına iktidar hayali kurarken size laf yok,akp ile belkide ittifak yapacak haburdan girecek eşkiyaya kırmızı halıları birlikte açacaksınız,titreyin ve kendinize dönün vakit birlik vaktidir.

NIZAMI ALEM
NIZAMI ALEM - 8 yıl Önce

sayin Enoz.Genel Baskan Bahceli eski ulkudaslara musvedde demisti oylemi.hatirlarsak o gunleri eger.Biat etmeyen ve elpence divan durmayan uluculer musvedde.oktay vural gibi -----------------.oylemi.gorecegiz haziran secimlerinde.simdi eski ulkuculer ozur dileyince ak pak olacak ve hemende uc hilalin altinda mhp bayragini sallayarak genel baskana yagcilik yapinca deger kazanacaklar oylemi.bu millet ne akp ne mhp nede digerlerinin havasi ve gaziyla secim sandiklarinda macera aramiyor.bu millet sizin musvedde dedikleriniz chp nin aptal dedikleriyle beraber gene kendi iktidarini getirecek.Unutmayalim bu milleti akp ayakta tutmuyor.Allahin inayetiyle guzel gunler gene bu millete bir bahar daha yasatacak.sizinle yasanan sonbaharlar bitti artik.hayde rastgele.tek basina iktidarmis.adamin gozunun icine baka baka bu kadarda siyirilmaz be kardesim.BARAJLARI ASTA GELLL...IKTIDARA KOSTA GELLL...

o şu bu....
o şu bu.... - 8 yıl Önce

diyor ki sayın vekil 8 yıldır akp nn yaptıkları ortada... sahi siz ne zaman tek basınıza iktidar oldunuz en son yaa..akp ülkeyi bölme durumuna getirdi diyor birde sayın vekil.. bu secimde oyumuz sizn olsun da siz düzeltin bakalım göze batan ne varsa...adam edin ülkeyi.. tayyip bey batırdı ya.........!         Kirkagac.Net

Kirkagac.Net

Kirkagac.Net


Kirkagac.net

Kirkagac.Net --------------------------------

Kirkagac.Net

banner55


Kirkagac.Net
Kirkagac.Net

Kirkagac.Net
Kirkagac.Net

Kirkagac.Net Kirkagac.Net<