--------------------------------------------------------------------


--------------------------------------------------------------------

--------------------------------------------------------------------
--------------------------------------------------------

-------------------------------------------------------------------------------
-----------------------------------------------------------------------

3 EKSİKLE YEMİN(VİDEO HABER)

Manisa Milletvekilleri dün 3 eksikle yemin etti. İşte video görüntüleri.

3 EKSİKLE YEMİN(VİDEO HABER)
Manisa Milletvekilleri Yemin Etti

Türkiye Büyük Millet Meclisi, 24. Dönem çalışmalarına başladı. Oktay Ekşi’nin yönettiği ilk oturumda milletvekilleri sırayla ant içti. Manisa Milletvekilleri üç eksikle yemin etti. TBMM Genel Kurulu, 24. Yasama Dönemi'nin ilk birleşimi yemin töreniyle başladı. Genel Kurul, saat 15.00'de Geçici Başkan Oktay Ekşi başkanlığında toplandı. Geçici Başkanlık Divanına, en genç milletvekilleri Bilal Macit ile Mehmet Muş katip üye olarak oturdu. Geçici Başkan Ekşi'nin açış konuşmasının ardından İstiklal Marşı okundu. Daha sonra milletvekilleri ant içmeye başladı. Manisa Milletvekillerine sıra saat 19:49’da geldi. Manisa Milletvekilleri sırasıyla Erkan Akçay, Uğur Aydemir, Recai Berber, Sümer Oral, Selçuk Özdağ, Hüseyin Tanrıverdi ve Muzaffer yemin ettiler. Kırkağaçlı Milletvekili Recai Berber Akçay ve Aydemir'den sonra 3.sırada yemin ederken, yeni milletvekillerinin heyecanlı oldukları gözlendi. CHP Manisa Milletvekili Hasan Ören, Özgür Özel ve Sakine Öz ise partisinin aldığı boykot kararı nedeniyle ismi okunmasına rağmen kürsüye gelmediler. İşte Kirkagac.NET farkıyla Manisa Milletvekillerinin yemin etme görüntüleri.

HABER-VİDEO DÜZENLEME: HAKAN DEMİR(HABERTÜRK)


HABER-VİDEO DÜZENLEME: HAKAN DEMİR(HABERTÜRK)


HABER-VİDEO DÜZENLEME: HAKAN DEMİR(HABERTÜRK)*********

**********

********

********

Güncelleme Tarihi: 29 Haziran 2011, 07:59
YORUM EKLE
YORUMLAR
ferrarisini satan imam
ferrarisini satan imam - 8 yıl Önce

Ulusal Devrimcim, saçma nicklim. Akapeli olduğum falan yok hemen chp’yi savunmayıp onları eleştirenleri akape'li mi sanarsınız siz? Yıllardır Atatürk’ün partisi diye diye Atatürk’ü kullandınız. Bu politikayı kullana kullana Atatürk düşmanı yarattınız, Atatürk’ten soğuttunuz insanları, bırakın artık Atatürk’ü rahat uyusun, arkasına sığınıp durmayın da başka politikalar uygulayın. Şimdi de bana kalkmış Rabbim Rabbim diyorsun şimdi de Rabbi kullanarak mı onların kanına inmeye çalışıyorsun. Arslanım ,Kemalizm’i bir din olarak yaşıyorsunuz bunu unutmayın. Kemalizm ne bir dindir ne de bir siyasi görüştür bunu aklınızdan çıkartın artık. Atatürk’ü putlaştırdınız ona tapmaya kadar vardırdınız olayı. Son olarak şunu söyleyeyim Atatürk kutsal biri değildir ama çok önemli bir şahsiyettir ve bence de dünyanın en büyük devrimcisidir.
Siyasi görüşümü de söyleyeyim hemen sandığın gibi akape’li falan da değilim, sosyalistim.
Bu arada bebe bebe kum falan lafları etme erkek adam lafları yap. Eyvallah.

muhsn
muhsn - 8 yıl Önce

ahmet senin kıçından bir kan alırım öyle bir alırımki boş otobüste oturacak yer bulamzsın kelimelerini dikkatli kullan yersin onları yersin anlıyormusun doğru ları söylüyorum kendimce katılırsın kkatılmazsın bana ilgilendirmez senin ananına bilirim babanıda bilirim dikkatli ol okadar

sensız
sensız - 8 yıl Önce

sız yuce ataturkun kurdugu meclıste yemın etmeyeceksınızde nerde yemın edecekısınız on da sonra ben ataturkcuyum dıyeceksınız sız ataturkcuyum demeyın bence ataturk kaksasızlerıkeser ınanınkı sızler bence bır zavalısınız hata pakaklısınız hersey ortada nıye yemınetmedıgınızı bılıyorum cunku calmakıstıyorsunuz ınsanların duyuglarını yemezler sız bır zavalısınız sozun bıtıyıyerdesınız sızler.

serdar cezayir
serdar cezayir - 8 yıl Önce

sana bişi sorucam ferraninin yanından geçemiyen imam . sen abdest alırken bile akp yimi düşünüyosun, yoksa Rabbim'imi sana sorucağım soru bu. başka bişi değil git kumda oyna büyü sonra gel öle nick ardına saklanıpyazmak kolay gel karşımda beraber karşılıklı yazalım kolaysa hade bu sözler adam olabilenedir bilginize .

ahmet
ahmet - 8 yıl Önce

Ayıp ya senin kaç baban var kardeşim.Her şeyinden CHP ye oy vermediğin belli iken, nereden icazet alıpta vermediğin oyu haram edebiliyorsun.senin Allah' tan bile korkun yok ki.olsa Allah'ı kandırmaya çalışmazsın.
Sizin gibi birileri nasıl bir anneden doğmuş anlamak zor.

ferrarisini satan imam
ferrarisini satan imam - 8 yıl Önce

Muhsiiiiin sen de demokrat kelimesinin anlamını öğren. Camiye girmiyoruz abdest alacağız. Yorum yapıyoruz şurada. OK!

muhsin
muhsin - 8 yıl Önce

sosyal demakrat arkadaşım soracak tabiki ----------- gibi gelip yalvarıyorsa oy için soracak lafı iyi anla cezaevindeki insanı neden aday gösteriyorsun koskoca ülkede kalmadımı adayda cezaevindeki kişileri meclise taşıyorsun------------------demakrat kelimesini,de yazarken abdest al yaz
ok

hatice akçalı
hatice akçalı - 8 yıl Önce

tüm manisa millet vekillerimize hayırlı ugurlu olsun . inşallah güzel hizmetler görür kırkagaç ve manisa bölgesi))         Kirkagac.Net

Kirkagac.Net

Kirkagac.Net


Kirkagac.net

Kirkagac.Net --------------------------------

Kirkagac.Net

banner55


Kirkagac.Net
Kirkagac.Net

Kirkagac.Net
Kirkagac.Net

Kirkagac.Net Kirkagac.Net<