--------------------------------------------------------------------


--------------------------------------------------------------------

--------------------------------------------------------------------

--------------------------------------------------------------------

--------------------------------------------------------------------
--------------------------------------------------------

-------------------------------------------------------------------------------
-----------------------------------------------------------------------

CHP'li ÖZER“Berber Mız Mız Adam,(Tarikatların Önüne Geçeceğiz)“

Dün Kırkağaç CHP İlçe teşkilatına bir ziyaret düzenleyen CHP Bursa Milletvekili Abdullah Özer, AKP’nin Kırkağaç'lı Milletvekili Recai Berber’e “Mız Mız Adam” derken, yapacakları yurt çalışmalarıyla tarikatların önüne geçeceklerini söyledi.

CHP'li ÖZER“Berber Mız Mız Adam,(Tarikatların Önüne Geçeceğiz)“

Özer “Berber Mız Mız Adam”
“(Tarikatların Önüne Geçeceğiz)”(VİDEO)


Dün Kırkağaç CHP İlçe teşkilatına bir ziyaret düzenleyen CHP Bursa Milletvekili Abdullah Özer, AKP’nin Kırkağaç'lı Milletvekili Recai Berber’e “Mız Mız Adam” derken, yapacakları yurt çalışmalarıyla tarikatların önüne geçeceklerini söyledi. Manisa İl Başkanı Cahit Kaplan ve Parti Meclis Üyesi Osman Güdü ile birlikte CHP Kırkağaç İlçe teşkilatını ziyaret eden CHP’li Özer, burada CHP İlçe BAşkanı Selahattin Yaşar ve partililer ile sohbet ederken, sert açıklamalarda bulundu. Bursa Milletvekili Abdullah Özer kirkagac.net kameralarına yaptığı açıklamada, “Recai Berber ile aynı Komisyonda birlikteyiz. Öyle mız mız bir adam ki olmaz böyle bir şey. Her konuşmasında “Ben Ereğli Demir Çelik Fabrikaları Genel Müdürüyken ben şunu yaptım ben bunu yaptım. Komisyonda ki her söz alışında ilk önce onu söyler. Aslında biz tespit ettik onun Ereğli Demir Çelik Fabrikalarında neler yaptığını ama onun yüzüne vurmak lazım bunları” derken, iktidara geldiklerinde öğrencilerin kalacağı yurtları açarak, öğrencileri tarikat evlerine ve yurtlarına gitmesini önleyeceklerini söyledi. Özer ayrıca referandumu değerlendirdi. Muhtarlara yapılan baskıdan söz eden Özer, daha sonra Soma’da ki programı münasebetiyle ilçemizden ayrıldı. İşte Bursa CHP Milletvekili Abdullah Özer’in kirkagac.net kameralarına yaptığı olay sözler.


HABER-FOTOĞRAFLAR-KAMERA: HAKAN DEMİR


                

HABER-FOTOĞRAFLAR-KAMERA: HAKAN DEMİR


HABER-FOTOĞRAFLAR-KAMERA: HAKAN DEMİR

 

Güncelleme Tarihi: 13 Ekim 2010, 00:07
YORUM EKLE
YORUMLAR
kırkağaç sevdalısı
kırkağaç sevdalısı - 10 yıl Önce

sn nedim akkan kardeşimiz kırkağaç ın gururu sn recai berber şu anda kirazyoluna büyük bir kiraz bahçesi yapmış durumdadır vede orada bizim hemşehrilerimize iş imkanı sağlamıştır vede az çok haberleri takip edebilirseniz istanbul izmir otobanının çıkışı olan en büyük kavşaklarından birisinin kırkağaç olduğu gazete ve televizyonlarda yayınlanmıştır,çamur at izi kalsın yapıyorsunuz şu yurtdışındaki yatırımı bir kanıtlayında bizde öğrenelim bırakın artık şu chp vb muhalif zihniyetide kırkağaç a hizmet edenleri az biraz destekleyelim.şöyle adam gibi bir milletvekilimiz var ben ankarada ziyaret ettim inanın kimseyi geri çevirmiyor ister tbmm de ister kırkağaç ta ziyaret edeni adam gibi dinliyor sorununa çare arıyor.kırkağaç için kim taş üstüne taş koymuşsa hepsinden allah razı olsun.

nedim akkan
nedim akkan - 10 yıl Önce

sayın özerin ilcemize ziyereti mutlluluk verici.fakat eleştiri yeterli deyil.ülkemizin ve ilcemizin sorunları cok. tarım iflaz tmiş durumda.işci emekli maaşla yaşayamıyor bircogu ek iş yapıyor.esnaf siftah yapmadan kepenk kapatıyor.var olan iktidar buna acımasız anlamda yaptıgı zamlarla yaşamı dahada zorlaştırıyor.ilin milletvekili ve belediye başkanı ikdidarın ama bize birgram katkısı yok recayi berber tütün tarlarından bostan tarlalarından geldigini unutmuş. kendine rant saglamakla meşgul.yatırımlarını yurt dışına yapıyor.insan biraz toprak ve memleket sevgisi olurda şu kırkagıcımıza 5 kişilik 10 kişilik 50 100 kişilik istihdam yaratır.insanların yaşamasına kattı saglar.hangi iş adamına gitsen arsası ve alt yapısı bana ait buraya yatırım yap desen herhalde birileri gelirdi kaldıki belediyede senin.ama bunun için inanc ve sevgi lazım.bu anlamda sizi şiddetle kınıyorum.sakın burada yaşayanların cahil aklı ermez deme sandıga gömüldügünde anlarsın.sevgilerle nedim

kırkağaç sevdalısı
kırkağaç sevdalısı - 10 yıl Önce

sayın bursa milletvekili siz önce bursalı sayın seçmenlerinizin size nasıl ulaşabileceğini ve neden mecliste ve seçim bölgenizde ulaşılamadığınızı açıklayınız. sn recai berber den bir sorunda halkın içinde nasıl olunur nasıl hizmet verilir birde koskoca milletveilimiz olarak eleştirdiğiniz sayın recai berber in erdemir deki görevinin genel müdür değilde ereğli demir çelik , isdemir ve toplam 9 fabrikanın yönetim kurulu başkanı olduğunu dahi bilmeden nasıl eleştirebiliyorsunuz önce eleştirdiğiniz insanı bir zahmet araştırın sahi sn recai berber i araştırmaya kalkarsanız bu kadar başarılı olmak için kırkağaçlı olmanız gerekir.

yazıklar olsun
yazıklar olsun - 10 yıl Önce

SAYIN BERBER'İN ERDEMİRDEKİ GÖREVİNİN YÖNETİM KURULU BAŞKANLIĞI OLDUĞUNU BİLE BİLMEYEN BİR ADAMIN NASIL MİLLETVEKİLİ OLDUĞUNA ŞAŞIRMAKLA BERABER CHPLİLERİN BU MEMLEKET İÇİN NASIL BİR İNSANI MİLLETVEKİLİ OLARAK SEÇTİKLERİNİ SİZ ANLAYIN.ACABA SAYIN BURSA MİLLETVEKİLİ KENDİ BÖLGESİNE NE TÜR HİZMETLERİ OLMUŞTUR,SAYIN RECAİ BERBERİN MEMLEKETİNE OLAN HİZMETLERİ VE HEMŞEHRİLERİNE OLAN SAHİPLENMELERİNİ HİÇ GÖRMÜŞ VE YAŞAMIŞMIDIR. MECLİSTE YANINA GELEN HEMŞEHRİLERİNE NE GİBİ CEVAPLAR VERİP NEDEN MAKAMINDA VE SEÇİM BÖLGESİNDE ULAŞILAMAZ BİR VEKİL OLDUĞUNU ANLATABİLİRMİ?SAYGILARIMLA.

hicran
hicran - 10 yıl Önce

syn abdullah özer sizi kınıyorum çok kırıcı konuşmuşsunuz yazık...ak parti iktidardır kabullenmek zor olsa gerek fakat yapılan bir hata varsada o insanın yüzüne bu derece bir tavırla insafsızca çamur gibi atılmaz.hani derler ya insan ulaşamadığı ete mundar dermiş işte bu onu gayet net anlatıyor bence.yinede saygımızı asla size karşı yitirmeyiz sevinmeyinnn.hak herzaman haklının yanındadır unutmayınn

@karakurt
@karakurt - 10 yıl Önce

doğru söze ne denir.. iyi demiş

1İNCİ
1İNCİ - 10 yıl Önce

Türkiyede Solun başa gelmesi için birlik olmaları lazım o da çok zor hatta imkansız

kırkağaç
kırkağaç - 10 yıl Önce

Özer, malesef çok talihsiz açıklamalarda bulunmuş.üslup da çok yanlış. kimseyi konuşturmamış.selahattin yaşara bile hiç söz vermemiş.muhtarlar zaten nakavt.Tarikatlar ve Recai berber hakkında söyledikleri de kabul edilemez cinsten.keşke böyle bir açıklama yapmamış olsaydı.Chp buradan çok oy kaybeder.         Kirkagac.Net

Kirkagac.Net

Kirkagac.Net


Kirkagac.net

Kirkagac.Net --------------------------------

Kirkagac.Net