--------------------------------------------------------------------


--------------------------------------------------------------------

--------------------------------------------------------------------

--------------------------------------------------------------------

--------------------------------------------------------------------

-----------------------------------------------------------------------

DOĞAN’DAN GEDÜZ’E SERT TEPKİ(VİDEO)

Doğan, Belediye Başkanı Yaşar İsmail Gedüz’e, Kırkağaç’a yapacakları hizmetlere engel olduğunu söyleyerek sert tepki gösterdi.

DOĞAN’DAN GEDÜZ’E SERT TEPKİ(VİDEO)
DOĞAN’DAN GEDÜZ’E SERT TEPKİ(VİDEO)

MHP’li Belediye Meclis Üyesi Ali Doğan, Belediye Başkanı Yaşar İsmail Gedüz’e, Kırkağaç’a yapacakları hizmetlere engel olduğunu söyleyerek sert tepki gösterdi.

Kirkagac.NET kameralarına önemli açıklamalarda bulunan Doğan, açtı ağzını yumdu gözünü.
Doğan “Bizim 1.5 seneden beri Kırkağaç’a yapılmak istenen çocuk kulübüyle ilgili çalışmalarımız var.
Hatta daha öncede belediyenin bize engel olduğuyla ilgili bu konuya açıklamalar yapmıştık.

Gedüzbize sıkıntılı bir yer verdi.  İnsanlarla bizleri birbirimize düşürmek istedi ama biz bu oyuna gelmedik.
Büyükşehir Belediyesi olarak bizim amacımız hizmet. Kırkağaç faydalı olmak güzel bir şeyler yapmak istiyoruz.
Geçen ayki toplantımızda İsmail Beyin söylediği size iki tane yer öneriyorum, arkadaşlar gelsin baksınlar hangisini istiyorsanız bununla ilgili başlayın yapın dedi.

100.Yılın orta kısmındaki yere olur verildi. Komisyondan geçmesine rağmen, Gedüz’ün hayır oyuyla bize vermedi. Yani Gedüz, çocuk kulübünün Kırkağaç’a yapılmasına karşı. Bunu biz birçok kez dile getirdik. Bu hizmetimizin güzel bir şey olduğunu, çocukların birçok dalda eğitim alacağından bahsettik. Ama bu yapılacak olan hizmet nedense bilmiyoruz engelleniyor. Galiba işin içine siyaset giriyor. İsmail Başkan tarafından engelleniyor.

Bunu vatandaşlarımız bilsinler. Biz Kırkağaç’a bir şeyler yapmak istiyoruz. Sadece bu değil bizim bütün hizmetlerimizde Belediye tarafından engel olunuyor. Köylere düğün salonları yapacağız bununla ilgili de çok sıkıntılar çıkardı. Ama Allah’ın izniyle yapımına başlıyoruz.

Birçok şey var daha söyleyeceğimiz. İsmail Başkanın bizi nasıl engellediğini zamanı gelince açıklayacağız. 16 ilçede bu çocuk kulübü kuruldu. Sadece Kırkağaç’ta kurulmadı. Buda İsmail Başkanın bize yer vermemesindendir” dedi.

İşte Kirkagac.NET farkıyla haberin video görüntüleri.

ÖZEL HABER-VİDEO DÜZENLEME: HAKAN DEMİR(İHA)
FOTOĞRAF-KAMERA: ONUR GÖKMEN(Kirkagac.NET)

 Güncelleme Tarihi: 11 Kasım 2015, 08:54
YORUM EKLE
YORUMLAR
kırkağaçlı
kırkağaçlı - 5 yıl Önce

2 yılda sadece 1 proje için mi mücadele etmiş manisa büyükşehir belediyesi? manisa büyükşehir belediyesi millete hizmet için değil milleti üzmek için uğraşıyor. zorla su saati değiştirirerek, yaklaşık 2 yıldır hizmet adına çivi çakmayarak ya da kırkağaç belediyesinin yaptığı yollarda ve kaldırımlarda halktan zorla park ücreti alarak vatandaşa hizmet yapmış olmuyorsunuz. ilçe belediyelerinden kesilen %42 geliri bu ilçe belediyeleri için neden kullanılmıyor. biz reklam değil hizmet istiyoruz...

vatandaş
vatandaş - 5 yıl Önce

aliiii mızz mızzzz iş yapacaksın eleştiri değil gedüğz yer vermemiş falan filan bu mazeret değil paran varmı var pasarsın parayı en güzel yerden alırsın okulunu yaparsın şu siyaseti adam gibi yapın leke yapmadan eleştiri yapmadan vatandaş versin kararını iyimi kötümü ne yaptı büyükşehir kırkağaca ne yaptı miligram sevmem gedüzü ama adam kırkağaca gelen belediye bşk ların içinde en çalışkanıo sevmek ayrı konu yiğidiğn hakkını verecen şimdi boş çene çalmayı bırakın işinizi yapın işinizi bu millet büyükşehire bunun için oy verdi cengiz bey sizinm gibi pasif encümenleri tanısa g


örse mani̇sadan i̇çeri̇ sokmaz saygilar

Eski MHP li
Eski MHP li - 5 yıl Önce

ali bey siz mi yapacaksınız çocuk kulubünü siz bu ekiple köpek kulübesi bile kuramazsınız alırıza bey önce millete verdiği sözü tutsun i̇smail başkan da izin vermiyorsa vardır bi bildiği çok hizmet yapmak istiyorsanız buna köy yollarından başlayın

Mehmet abi
Mehmet abi - 5 yıl Önce

Ali Bey meclis kararıyla su paraları indirilmişti meclis kararını neden uygulamiyorsunuz bunu da cevaplarmisiniz

Veli
Veli - 5 yıl Önce

Yemin töreni yine geliyor.
Turkiyenin dört bir yanından gelecek ziyaretçilerin alaydan eski kavuna kadar ki yolda nasıl hizmet ettiğinizi görecek.... Kırkağaç lıların çocukları balesiz,piyano olmadan yaşayamaz .ya çocuklar yatsı namazında çıkıyor onu bilen yok ....:)

Genç fikir
Genç fikir - 5 yıl Önce

Büyük şehir belediyesi önce hadi garinin önünde ki çukuru düzeltsin en güzel bölgeler sizin elinizde yapın da görelim.Ayrıca artık kırkağaç ta hiç bir şey eskisi gibi değil halkın isteği yerine getirilmiyor.

asi
asi - 4 yıl Önce

hani böyük şehirdinizya sizin hiç paranız yokmu alın bi arsa yapın kardeşim kendi yerinizi niye dilençilik yapıyosunuz

Aysel
Aysel - 5 yıl Önce

Kırkağacı seven Adam
Konuyu nasılda çarptırıyosunuz okudunuzu lütfen anlayarak sevplayın ÇOCUKLAR YATSI NAMAZINDA OKUL DAN ÇIKIR yazmış sizin verdiniz cevap= "piyona öğrenmek bale yapmanın neresi kötü tabiki çoçuklarımız namazınıda kılacak geri kafalı ziyniyet ak parti,ye yakışmıyor" siz resmen hakaret etmişiniz kimse çocuklar namaz kılsın dememiş. Namaz konusunda herkes kendinden sorumludur. Siz bu kafayla Kırkağacı sevmeyin bence...         Kirkagac.Net

Kirkagac.Net

Kirkagac.Net

/>

Kirkagac.net

Kirkagac.Net --------------------------------

Kirkagac.Net< ------------------