--------------------------------------------------------------------


--------------------------------------------------------------------

--------------------------------------------------------------------

--------------------------------------------------------------------

--------------------------------------------------------------------
--------------------------------------------------------

-------------------------------------------------------------------------------
-----------------------------------------------------------------------

Gedüz,Çocuklara Dolar Dağıttı

Kurban Bayramı nedeniyle yaşlıları ziyaret eden Kırkağaç Belediye Başkanı Yaşar İsmail Gedüz, kendisiyle bayramlaşan çocuklara 1’er Dolar dağıttı.

Gedüz,Çocuklara Dolar Dağıttı
Gedüz Çocuklara Dolar Dağıttı

Kurban Bayramı nedeniyle yaşlıları ziyaret eden Kırkağaç Belediye Başkanı Yaşar İsmail Gedüz, kendisiyle bayramlaşan çocuklara 1’er Dolar dağıttı. Belediye Başkanı Yaşar İsmail Gedüz’ün elini öpen çocuklar, 1’er doları alırlarken, sevinçleri ise görülmeye değerdi. Belediye Başkanı Yaşar İsmail Gedüz, ziyaret esnasında yolda gördüğü küçük çocuklara cebinden çıkardığı para destesinden 1’er dolarları vererek onları mutlu etti. Dolarları alarak sevinçle oradan uzaklaşan çocuklar ise daha sonra 1 Doların 1 Lira 40 Kuruş olduğunu öğrendiklerinde ise yüzlerini astılar.

HABER-FOTOĞRAFLAR: HAKAN DEMİR


HABER-FOTOĞRAFLAR: HAKAN DEMİR

Güncelleme Tarihi: 19 Kasım 2010, 01:53
YORUM EKLE
YORUMLAR
@karakurt
@karakurt - 10 yıl Önce

çocukları da kandıramaz başkan olanlar dolarla

şef kamil
şef kamil - 10 yıl Önce

bayramda tanımadığım çocuklar kapıya geldi kaç kişisiniz dedim 4 kişiyiz amca dediler. bende daha önce hazırladığım 5-10-20 liklerden 5 tl verdim ve beraber paylaşırsınız dedim.tamam mı? çocuklar şeker yerine para alınca öyle bir sevindilerki. gelecek bayram büyük ihtimal yine gelirler. çocuk sevindirmek güzel. başkanın çevre yol vs çalışmaları konusunda her zaman kendisini takdir ediyoruz. ancak bayramda yanına bozukluk 1-5-10 t alıp duruma göre bunlardan verseydi çok iyi olurdu. kendisi sonuçta esnaf bozuk para bulmak kolay. hiç yoksa bankaya söylersin ayarlarlardı.

z.o
z.o - 10 yıl Önce

Olsun Onuda Dusunmus hic olmassa Fakat bana verse almam :D ne o kufreder gibi 1 dolar kos koca belediye baskanısın :D

oldumuu  şimmdiii
oldumuu şimmdiii - 10 yıl Önce

şimdi bu çocuklar dolarları aldıklarına sevinsinler mi yoksa üzülsünler mi çünkü çocuklar bu paraları harcıyamayacaklar sadece bakacaklar 1 doları hangi esnaf alır yada 1 dolarla fırıncıya gidipte 2 ekmek versene mi diyecek biz amerikada yaşıyoruz ya bunlar bi ara kırkağaç' ı paris yapacağız demişler di hedef değişti amerika olacak herhalde kırkağaçı yönettiğini sanan kişilerin kırkağaçı düşürdüğü hale bak yazık ki çok yazıkkkk.

arkadaş
arkadaş - 10 yıl Önce

gözlerim yaşardı bu manzara karşısında şaka gibi sanırım 1 dolar 2 tl bile yapmıyo göz boyamak denili,nce bazı kişiler işlerini iyi biliyorlar.

Arda
Arda - 10 yıl Önce

Ucuz yerlerinden vurmayın adama... ne dağıtsın Allah aşkına ya.adam dolarla geldi dolarla kazandı.dolarlada harcayacak.bunu malzeme kullanmayın.adını koyun yeter.amerikancılık budur.gedüz falan gedüz filan demenin anlamı yok.her yiğidin bir yoğurt yiyişi var.sende git tl dağır hakan senide haber yapar merak etme..- sözüm ucuz politika yapanlara-

Ömer Osman Çalışkan
Ömer Osman Çalışkan - 10 yıl Önce

İsmail'im.Çocukları sevindirmek kadar insanı mutlu eden davranış biçimleri en güzel hareket.Keşke Türk Lirası ile olsaydı daha şık olurdu.Başka seçenekler de var...Bayramınızı kutlar,başarılar dilerim. Hocan

Barış
Barış - 10 yıl Önce

Cocuklar harcayın bakalım harcaya bılecegıniz kadar         Kirkagac.Net

Kirkagac.Net

Kirkagac.Net


Kirkagac.net

Kirkagac.Net --------------------------------

Kirkagac.Net