--------------------------------------------------------------------


--------------------------------------------------------------------

--------------------------------------------------------------------
--------------------------------------------------------

-------------------------------------------------------------------------------
-----------------------------------------------------------------------

İşçi ve Memurların “Sendika“ Coşkusu(VİDEO)

Kırkağaç Belediyesinde çalışan 70 memur ve işçi yapılan sözleşmeyle sendikalı oldu. İşte törenden görüntüler.

İşçi ve Memurların “Sendika“ Coşkusu(VİDEO)
İşçi ve Memurların Sendika Coşkusu(VİDEO)

Kırkağaç Belediyesi ve Hizmet-İş ve Bem Bir Sen arasında yapılan sözleşmeyle 70 işçi ve memur sendikalı oldu. Dün imzalanan toplu iş sözleşmesi ile Kırkağaç Belediyesinde çalışan 46 işçi ve 24 memur bunda böyle daha rahat bir çalışma imkânı yakaladı. Toplu İş Sözleşmesi törenine Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Manisa Milletvekili Hüseyin Tanrıverdi, Kırkağaç Belediye Başkanı Yardımcısı Yaşar İsmail Gedüz, İl Genel Meclisi Başkanı Hayrullah Solmaz, Hizmet-İş Sendikası Genel Mali Sekreteri Metin Eser, Bem-Bir-Sen Şube Sekreteri Cengiz Şişmanlar, Belediye Başkan Vekili Engin Ümmetoğlu, Ak Parti İlçe Başkanı Ömer Öztürk, Kırkağaç Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Yavaş, Gelenbe Belediye Başkanı Mehmet Ali Uyar, İlyaslar Belediye Başkanı Osman Çelikel, İl Genel Meclis Üyeleri Özcan Ergin, Fikret Sarıbenli, Ramis Işık, eski İlçe Başkanları avukat Mehmet Candan ve Ömer Tavşancı, belediye personeli katıldı. Yapılan imza töreninin ardından belediye personelin sevinci görülmeye değerdi. Törenin ardından Ak Parti Manisa Milletvekili Hüseyin Tanrıverdi ve Ak Parti heyeti İlçemiz Özel Betül Kolejini ziyaret etti. Burada İ.Ö Okul Müdürü Adem Akarmut ve Lise Müdürü Abdulkadir Gürsoy ve öğretmen ile öğrencilerle görüştü. İşte Kirkagac.NET farkıyla imza töreni ve Özel Betül Kolejine yapılan ziyaretlerden görüntüler.
 
HABER-FOTOĞRAFLAR-KAMERA: HAKAN DEMİR(HABERTÜRK)


HABER-FOTOĞRAFLAR-KAMERA: HAKAN DEMİR(HABERTÜRK)

*******

HABER-FOTOĞRAFLAR-KAMERA: HAKAN DEMİR(HABERTÜRK)

*********

**********

********

********
Güncelleme Tarihi: 10 Haziran 2011, 15:38
YORUM EKLE
YORUMLAR
nil
nil - 8 yıl Önce

bundan 12 yıl önce belediyeden atılan 55 işçinin suçu neydi. 55 kişini geleceğiyle oynandı. onlar çalışmıyormuydu. ozaman işçi fazlaydı da şimdi fazla değil herhalde. çalışanlarını görüyoruz. diğer yoırumcuların da dediği gibi seçim yatırımı. peki bu çıkan 55 işçinin hesabını kim verecek sayın kayadipli sizden yorum bekliyorum ne açıklama yapacaksının insanların kaderlerini hangi parti olursa olsun kötü yönde değiştirmemeli.kimse kimsenin ekmeğiyle oynamasın. ahrette bu insanların iki eli yakanızda olacak sayın kayadipli....sayın gedüz sizde işçi alırken insan ayrımı yapıldığı halk tarafından göze çarpıyor. siz niçin o çıkan işçileri tekrar geri almıyorsunuz.

isyankar
isyankar - 8 yıl Önce

taşeron sizin işçiniz değilmi sayın başkanım...asıl onlar size gönül verip,dişini tırnağına takarak çalışıyor.bence onları da bi kenara atıp ahlarını almayın....

HasanHüseyin
HasanHüseyin - 8 yıl Önce

İnsanları seçime üç gün kala kandıramazsın.Sayın Başkan. Kırkağaç'lı artık uyandı gördü senin bir çivi çakmadığını. oylar artık MHP ye.

ali düzyatar
ali düzyatar - 8 yıl Önce

10 yıl önce sendikalı olmak bahanesiyle 55 kişiyi işten atıyorsun aradan 10 yıl geçiyor işten çıkarılanların yerine aldığın adamları sendikalı yapıyorsun.

kdgfnlk
kdgfnlk - 8 yıl Önce

gedüz işin güçün reklam ama bitti herşey ağzın ile kuştutsan nafile akp bitmiştir kırkağaçta akp oy verecekler bir defa değil bnlerce kez düşünsün çoçuklarımızn geleceği için akp hayır hayır hayır

alperen
alperen - 8 yıl Önce

helal olsun size diyorum insanları kandırmaya doymadınız doymayacaksınız işçinin emekçinin sırtından yine aynı senaryo siyaset yapılıyor bu işçiler işe yeni mi başladı ve akp yoksa seçim yaklaştı diye nasıl olsa insanlar muhtaç deyip birşeyler mi planladılar...neyse ne durum ortada bu millet akıllanmaz bunlarda kullanmaya doymaz...ama hayret tam seçim günü yapmaları lazımdı erken yapmışlar huylarıdır seçim günü milleti kandırmak.

@karakurt
@karakurt - 8 yıl Önce

sendikalı olurlar ve yine memnun olmazlar

SONGÜL1954
SONGÜL1954 - 8 yıl Önce

Değerl, Kırkağaç Net okurları. Durayım dedim duramadım, susayım dedim susamadım. Sayın GEDÜZ siz birkaç ay önce mi belediye başkanı oldunuz? bunca zamandan beri neredeydiniz? Seçime 3 gün kala hem de bir milletvekili adayı ile çalışanların ağzına bir papmak bal sürmek nereden aklınıza geldi? Sendikalı olduğunu sanan o değerli emek işçilerinin sendikalığı ne kadar bağımsız olacak ? Ne kadar haklarını arayabilecekler? Sayın GEDÜZ siz bu işçilerin gerçekten sendikalı olduklarına inanıyormusunuz? Yok yok sayı n başkan bu kırkağaçlılar bunu yutmazlar .B         Kirkagac.Net

Kirkagac.Net

Kirkagac.Net


Kirkagac.net

Kirkagac.Net --------------------------------

Kirkagac.Net

banner55


Kirkagac.Net
Kirkagac.Net

Kirkagac.Net
Kirkagac.Net

Kirkagac.Net Kirkagac.Net<