--------------------------------------------------------------------


--------------------------------------------------------------------

--------------------------------------------------------------------

--------------------------------------------------------------------

--------------------------------------------------------------------
--------------------------------------------------------

-------------------------------------------------------------------------------
-----------------------------------------------------------------------

Martin “AKP,PKK’yla İşbirliği Yapıyor“

Kurban Bayramı nedeniyle düzenlenen protokolün bayramlaşma törenine Bakır Belediye Başkanı Ramazan Martin damga vurdu.

Martin “AKP,PKK’yla İşbirliği Yapıyor“
Martin “AKP,PKK’yla İşbirliği Yapıyor Onlarla İşim Olmaz

Kurban Bayramı nedeniyle düzenlenen protokolün bayramlaşma törenine Bakır Belediye Başkanı Ramazan Martin damga vurdu. Martin, kirkagac.net kameralarına öyle açıklamalar yaptı ki yine yer yerinden oynayacak. Bakır’ın Demokrat Partili Belediye Başkanı Ramazan Martin, tüm protokolün İlçe Emniyet Müdürlüğüne yaptığı ziyaret esnasında sorularımıza tüm samimiyetiyle cevap verirken, AKP’nin PKK’yla işbirliği yaptığını iddia etti ve hükümeti yerden yere vurdu. Martin, AKP’yi eleştirirken, bir gün DP’yi bırakırsa geçeceği tek partinin MHP olduğunu söyledi. Bakır Belediye Başkanı Ramazan Martin “Türkiye’de siyaset yapılacak 2 parti var. Birisi Demokrat Parti bir diğeride MHP’dir. Ben bu iki partiyi kendime yakın görüyorum. MHP asla PKK ile işbirliği yapmaz, bunu adım gibide biliyorum. Daha Milliyetçi bir parti olduğu için yakın buluyorum. AKP’de dahil her partiden teklif alıyorum. Adalet ve Kalkınma Partisine karşı bugüne kadar siyaset yaptım, oraya gitsem kişiliğimden şüphe ederim. PKK’yla işbirliği yapan bir partiye zaten gitmem. Şuan hiç partiye geçmeyi düşünmüyorum, seçildiğim yerden devam edeceğim. Fakat Türkiye’de sadece DP ve MHP’de siyaset yaparım" diye konuştu. Aynı masada yer alan İlyaslar Belediye Başkanı Osman Çelikel, Bayram’da siyaset olmaz diyerek Martin’in açıklamalarına sessiz kalırken, Martin, Çelikel’e dönerek “Korkar o benden, açıklama yapamaz, çünkü onun hürriyeti kendi elinde değil” dedi. Martin’in bu olay açıklamalarına AKP’nin göstereceği tepki ise merak konusu oldu. İşte Bakır Belediye Başkanı Ramazan Martin’in kirkagac.net farkıyla siyaset gündemini sarsacak açıklamalarından görüntüler.

HABER-FOTOĞRAFLAR: HAKAN DEMİR
KAMERA: MUSA KAAN ÖZKANHABER-FOTOĞRAFLAR: HAKAN DEMİR
KAMERA: MUSA KAAN ÖZKAN

HABER-FOTOĞRAFLAR: HAKAN DEMİR
KAMERA:MUSA KAAN ÖZKAN

Güncelleme Tarihi: 17 Kasım 2010, 23:22
YORUM EKLE
YORUMLAR
Özgürlükçü Sosyalist
Özgürlükçü Sosyalist - 8 yıl Önce

çelikel'den "ramazanda siyaset olmaz" ironisi... ramazanda savaş olur, ramazanda insanlar öldürülebilir, ramazan'da saddam idam edilebilir, ramazanda ortadoğuyu işgal edenlere destek olunarak müslüman kardeşlerimiz öldürülebilir. durmak yok; yola devam!

onur
onur - 8 yıl Önce

allahın köyünde yetişmişsin siyaset yapıyosun söylediğin sözlere bak bi ismail gedüz duymasın bu dediklerini siyasetin allahını görürsün o zaman ismail abimiz geldikten sonra kırkağaç ne kadar çok gelişti unutmayın bunlarıda :)

bunalan
bunalan - 9 yıl Önce

Klasik istemem yan cebime koy söylemi bu resmen. Ne mhp si ne dp si adam düpedüz kendisine yer ayarlıyor siyaseten

borsacı
borsacı - 9 yıl Önce

söylediği kelimeleri dinlerseniz daha iyi anlarsınız akp ye gidemem diyo kişiliğime ters düşer şimdiye kadar hep karşı çıktık.solcu değilim chp ye gidemem eee geriye barajı geçen tek parti mhp kalıyo orada kendime seçimlerden önce yer açayım diyo bizlerde geçip kendimizi yoruyoruz adam kendini düşünüyo siyasetin alasını yapıyo demokrat parti diye bişey kalmadı oda çok iii biliyo dönmesi gerekiyo ve birilerinin bu konuşmaları duyup teklifle geleceğinide iii biliyo kısaca siyaset dönekliği yapıyo eski seçmenini kırmadan

bakırlı
bakırlı - 10 yıl Önce

zar zor gelmek nedemek söke söke aldı ramazan martin akp den belediyeyi.

BAKIRLI
BAKIRLI - 10 yıl Önce

bakır belediye başkanının hizmetleri çok.bakıra gelirse akp liler görür hizmetleri.en büyük hizmet akpnin talan ettiği bakır belediyesinin borçlarının bu dönemde ödenmesi ve dahası kırkağacın yapamadığı giriş yolunun yapılması yeni itfaiye aracının alınması dahası kabullenemediği akp lilerin meydan düzenlemesi ve en önemlisi ATATÜRK ün atın üzerindeki heykeli. daha yazalımmı hizmetleri onlarıda bakır kasabasına gelip te görün ve akp belediyeleri örnek alsınlar iktidar olmadanda hizmet yapılabiliyormuş.

selo aq
selo aq - 10 yıl Önce

sen kim oluyorsun da devlete ------ eleştiri yapıyorsun senin geldiğin yerleri biz biliyoruz birde mhp yanlısı oluyorsun sen kimin ekmeğini yiyorsun jardeşim he!!!!!!!!!

lütfü ve samet
lütfü ve samet - 10 yıl Önce

bu senin ikinci başkanlığın yaşına göre çok büyük laflar ediyorsun senin işin ona buna laf yetiştirmek değil bakır halkına hizmet etmek ayrıca akpye çok söz söyleme!!!!         Kirkagac.Net

Kirkagac.Net

Kirkagac.Net


Kirkagac.net

Kirkagac.Net --------------------------------

Kirkagac.Net