--------------------------------------------------------------------


--------------------------------------------------------------------

--------------------------------------------------------------------

--------------------------------------------------------------------

--------------------------------------------------------------------
--------------------------------------------------------

-------------------------------------------------------------------------------
-----------------------------------------------------------------------

MHP'li Akçay ve Orhan Kırkağaç ve Soma'da(VİDEO HABER)

Batı Trakya Türkleri Derneğinin açılışı için Soma’ya gelen Milliyetçi Hareket Partisi Manisa Milletvekilleri Erkan Akçay ve Ahmet Orhan akşam saatlerinde ilçemize uğrayarak MHP İlçe teşkilatını ziyaret etti.

MHP'li Akçay ve Orhan Kırkağaç ve Soma'da(VİDEO HABER)

MHP’li Akçay ve Orhan,Soma ve Kırkağaç’ta(VİDEO)

Akçay“ Evet Diyenler Omuzlarında Vebal Taşıyacaklar"

Batı Trakya Türkleri Derneğinin açılışı için Soma’ya gelen Milliyetçi Hareket Partisi Manisa Milletvekilleri Erkan Akçay ve Ahmet Orhan akşam saatlerinde ilçemize uğrayarak MHP İlçe teşkilatını ziyaret etti. İlk olarak Soma MHP İlçe Teşkilatını ziyaret eden Akçay ve Orhan burada Soma İlçe Başkanı Süleyman Saran ile görüşürlerken, referandumu değerlendirdi. Burada kirkagac.net kameralarına bir açıklama yapan MHP Manisa Milletvekili Erkan Akçay “Referandum öncesi MHP olarak Türk milletine bazı mesajlar vererek, MHP olarak “HAYIR” tarafında yer aldık. %58 Evet, %42 Hayır oyu çıktı. Fakat daha 13 Eylül günü MHP’nin işaret ettiği bazı tehlikeler ve ön görüler gerçekleşmeye başlamıştır. Milletimizin kararına saygılıyız ancak bu sonucun maalesef ülkemiz bakımından iyi bir netice vermeyeceğini şu son iki hafta bizlere gösterdi. Biz referandum öncesi ne dediysek, iki haftalık süre içerisinde bunlar bir bir gerçekleşmiştir. Biz 1982 Anayasasına karşı olduğumuzu yıllardır söyleyen bir partiyiz. Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli, Anayasa değişikliği ile ilgili önemli çalışmalar yaptı ve bunları da dönemin Meclis Başkanı Köksal Toptan’a iletti, fakat hiçbir şekilde bir cevap bulamadık. AKP hükümeti 8 yıl boyunca ve 2007’den sonra “Kılını bile kıpırdatmadan “Yan Gelip Yattı”. Ne zamanki seçimler yaklaştı damdan düşer gibi 29 maddeyle gelerek bize dayatmayla 3 gün içerisinde görüşlerinizi bildirin dediler. Bizde onlara “Çay içer gidersiniz” dedik. Başbakan 13 Eylül günü yeni bir Anayasa’dan daha bahsederek Başkanlık sistemine hazırlıyoruz dedi. İşte bunlar MHP’nin referandum öncesi bahsettiği konulardı. Bu sistemi PKK açılımı yapmak için bunu getiriyorlar. Bu tuzak maddelerle referandumdan geçtiler, şimdi gerekli Anayasa düzenlemelerini yapacaklar. Yani, MHP’nin dediği yıkım projesine tehlikeli bir şekilde sürüklenmektedirler. AKP hükümeti açıkça PKK ve onun meclisteki temsilcileri ile de diyalog içine girerek pazarlığa başladılar. Biz bunlar adına da başkanlık sistemi dedikleri diktayı yargıyı siyasallaştırarak ele geçirmek istiyorlar dedik. Yargı bölünmeye başlamıştır ve bunun acısını çekeceğiz. Bunun vebalide “EVET” diyen vatandaşlarımızın omuzları üzerinde olacaktır. Fakat çıkan “EVET” ler iktidarın övüneceği “EVET”ler değildir. Evet demezseniz size hizmet getirmeyeceğiz diyerek köylerde muhtarları baskı altına alıp halkımızı ters köşeye yatırmışlardır” diye konuştu. Akçay ve Orhan Batı Trakya Türkleri Derneğinin açılışından sonra ilçemize gelerek burada partililerle buluştu. MHP İlçe Başkanı Vedat Terdi ve yönetim kurulu üyeleri, Manisa Milletvekilleri Erkan Akçay ve Ahmet Orhan'a KIrkağaç'ın meşhur kavunu hediye ettiler. İşte MHP Manisa Milletvekili Erkan Akçay’ın kirkagac.net kameralarına yaptığı açıklamadan görüntüler.

HABER-FOTOĞRAFLAR-KAMERA: HAKAN DEMİR
FOTOĞRAF DESTEK: ZEKİ ALBAY-İBRAHİM ÇAKMAK-YURT SESİHABER-FOTOĞRAFLAR-KAMERA: HAKAN DEMİR


HABER-FOTOĞRAFLAR-KAMERA: HAKAN DEMİR

 

Güncelleme Tarihi: 26 Eylül 2010, 10:02
YORUM EKLE
YORUMLAR
arkadaş
arkadaş - 10 yıl Önce

bu millet akıllanmaz sayın vekil tehlike gözlerini oysada akıllanmaz herşey anlaşılacak ama malesef geç görecekler...

Evet
Evet - 10 yıl Önce

sormazlarmı insana acaba çankayayı kim açtı akp ye? akp nin zorda kaldığı zamanlarda imdadına kim yetişiyor? cevap= önceleri mhp şimdi pkk. peki ortak noktanız ne oluyor? akp ninkoltuk değeneği. şimdi size kim inanır allah aşkına kim ? geçiniz bunları sn vekil. siz şimdi akp nin yapacağı güzel şeylere gelin.hiçmi yok acaba.

@karakurt
@karakurt - 10 yıl Önce

gözü kör kulağı duymaz evetçilerin gözlerini kulaklarını açmaları için böyle olması gerekirdi ama ne yazık ki onların yanında bize de olan olacak.. artık söylenecek çok fazlada bişey kalmadı olan oldu..


         Kirkagac.Net

Kirkagac.Net

Kirkagac.Net


Kirkagac.net

Kirkagac.Net --------------------------------

Kirkagac.Net