--------------------------------------------------------------------


--------------------------------------------------------------------

--------------------------------------------------------------------

--------------------------------------------------------------------

--------------------------------------------------------------------
--------------------------------------------------------

-------------------------------------------------------------------------------
-----------------------------------------------------------------------

ÖZKAN KIRKAĞAÇ’TA PARTİLİLER BULUŞTU

Özkan, AK Parti Kırkağaç ilçe teşkilatını ziyaret ederek, görüş alışverişinde bulundu.

ÖZKAN KIRKAĞAÇ’TA PARTİLİLER BULUŞTU
ÖZKAN KIRKAĞAÇ’TA PARTİLİLER BULUŞTU

Ak Parti Manisa Milletvekili aday adayı Mehmet Ali Özkan, AK Parti Kırkağaç ilçe teşkilatını ziyaret ederek, görüş alışverişinde bulundu.

AK Parti Soma ilçe başkanlığı görevini 6 yıl boyunca sürdüren Av. Mehmet Ali Özkan, aday adaylığı çalışmaları kapsamında ilçe ziyaretlerini sürdürüyor.

İlk olarak AK Parti Kırkağaç ilçe teşkilatını ziyaret eden Özkan, burada ilçe başkanı Ömer Haktan Öztürk ile görüştü. Özkan’ın ziyaretinde Soma Belediye Başkanı Hasan Ergene ve Kırkağaç Belediye Başkanı Yaşar İsmail Gedüz de bulundu. İlçe başkanı Ömer Haktan Öztürk, aday adayı Mehmet Ali Özkan’a çıktığı milletvekilliği yolunda başarılar diledi.
Özkan, “13 yıldır Türkiye’de AK Parti’nin milletimizin büyük desteğiyle süren bir iktidarı var.

Her girdiği seçimde oylarını arttırarak milletimizin desteğini alarak bu günlere kadar geldik. İnşallah 7 Haziran’da bir kez daha milletimizin hakemliğine müracaat edeceğiz. 2002’de yüzde 34’lerle yüzde 37’lerle başladık. 2007’de yüzde 40’ların üzerine çıktık. 2011 seçimlerinde yaklaşık olarak yüzde 50 oy aldık. İnşallah 7 Haziran’da da bu rekorunda üzerine çıkarak milletimizin yarısından fazlasının da desteğiyle 2023’e giden yolda daha güçlü bir şekilde yolumuza devam edeceğiz" dedi.

Burada bir konuşma yapan Özkan “Bu seçim bizim için daha önemli” diyen Özkan, “AK Parti olarak önümüze koyduğumuz ciddi bir hedef var. 2023’de Türkiye’yi Dünya’nın en güçlü 10 ülkesinden biri yapma hedefi. Bu dönem yeterli sayısal çoğunlukla meclise ulaşamadığımız için gerçekleştiremediğimiz sivil Anayasa hedefimiz var. 2011 seçimlerinde vatandaşlarımıza bunu taahhüt etmiştik. 2 yılı aşkın süren çabalara rağmen diğer muhalefet partililerin yapıcı bir yaklaşım sergilememesi nedeniyle bunu gerçekleştiremedik. İnşallah 7 Haziran’da anayasayı tek başına değiştirebilecek bir çoğunlukla yani 400 milletvekiliyle iktidara gelmek" şeklinde konuştu.

“MANİSA’MIZA HİZMETE DEVAM EDECEĞİZ”

12 yılı aşkın süredir AK Parti’nin milletin teveccühünü ve desteğini almaya devam ettiğini belirten Özkan, “Önce partimizin kararı, sonra da Manisalı hemşerilerimizin teveccühü ile şahsıma milletvekilliği görevi tevdi edilirse 2023’ün güçlü, büyük Türkiye’sine giden yolda ülkeme, şehrime hizmet etmek, büyüyen, güçlenen, gelişen Türkiye’ye, büyüyen, güçlenen, gelişen Manisa’ya bir tuğla olabilmek bizim için büyük bir şeref ve çocuklarımıza bırakabileceğimiz onurlu bir miras olacaktır. Önümüzdeki dönemde bize de görev tevdi edilmesi halinde diğer Milletvekillerimizle birlikte bölgemize, Manisa’mıza hizmete devam edeceğiz.

Bütün Manisa’yı ev ev gezeceğiz, insanların gönüllerine girmeye çalışacağız. Fert fert bütün hemşerilerimize bu kutlu yürüyüşü bir kez daha anlatacağız. Bütün hemşerilerimize AK Parti’nin hizmetlerini, ideallerini, hedeflerini tekrar tekrar anlatacağız. Bu kutlu davaya inanmış, gönlünü vermiş, Ak kadroların içerisinde malıyla, canıyla millete hizmet yolunda koşan gönüldaşlarımızla, yol arkadaşlarımızla beraber bu kutlu yolda birlikte yürüyeceğiz.

Kurucu genel başkanımız, liderimiz, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın açtığı bu yolda, genel başkanımız ve başbakanımız Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu’nun öncülüğünde Türkiye’yi sadece bölgesinde değil tüm dünyada söz sahibi bir ülke yapma, ülkemizi dünyanın en güçlü ekonomilerinden birine sahip bir ülke yapma hedefine milletimizle birlikte kararlı ve güçlü adımlarla yürümeye devam edeceğiz" dedi.

HABER: HAKAN DEMİR(İHA)


Güncelleme Tarihi: 18 Şubat 2015, 09:37
YORUM EKLE
YORUMLAR
mustafa kara
mustafa kara - 5 yıl Önce

siyasetin kırkağaç için fayda sağlamasını istiyoruz.

ss
ss - 5 yıl Önce

301 maden şehidimiz olduğunda akp soma ilçe teskilati yagmalaginda kendisi ilçe baskaniydi ortalıkta gozukmuyodu ne yüzle oy istiyebilir bu adam


         Kirkagac.Net

Kirkagac.Net

Kirkagac.Net


Kirkagac.net

Kirkagac.Net --------------------------------

Kirkagac.Net

banner55


Kirkagac.Net
Kirkagac.Net

Kirkagac.Net
Kirkagac.Net

Kirkagac.Net Kirkagac.Net< ------------------