--------------------------------------------------------------------


--------------------------------------------------------------------

--------------------------------------------------------------------
--------------------------------------------------------

-------------------------------------------------------------------------------
-----------------------------------------------------------------------

TERDİ'DEN AKP'YE ÇOK SERT AÇIKLAMA

MHP İlçe Başkanı Vedat Terdi açtı ağzını yumdu gözünü.

TERDİ'DEN AKP'YE ÇOK SERT AÇIKLAMA
Terdi’den AKP’ye Çok Sert Açıklama
Kırkağaç MHP İlçe Başkanı Vedat Terdi, yaptığı açıklamada iktidar partisi AKP’yi sert bir şekilde eleştirirken, çok önemli açıklamalarda bulundu. Terdi “Büyük vaatlerle 8 yıl önce göreve gelen AKP hükümeti geride kalan süre içersinde bölünmüşlük içersinde bir Türkiye, bitmemiş bölünmüş yollar, belden aşağıya kasetler, Türküm demeye korkan bir idare, bitmiş bir tarım ve hayvancılık, politikasıyla çökmüş bir sağlık sorununu gözler önüne sermiştir. Bunun hezeyanıyla bitmişliğini gören bir Başbakan; Ülkede sürekli iki tarafa saldırılarıyla ve kıvrak manevralarıyla yine insanları aldatmaya çalışmakta ve mitinglerine İl ve İlçelerin belli yerlerinde çalışanları izinli saydırarak, üzerine o günün yevmiyesini verdirerek sanki toplu taşımacılık yapar gibi miting meydanlarına adam taşımaktadır. Şimdi soruyoruz; Ülke ekonomisine katkıda bulunsun diye açılan bu iş yerlerinde madenler ve AKP’li belediyeler, bir işçinin 8 saatlik çalışamama kaybını yüzlerle, binlerle çarptığımızda ve üstelik bu insanlara çalışmadıkları halde 50’şer TL, arabası olana ise 100’er TL verildiğini düşünürsek bu değirmenin suyu nereden geliyor. Bu paralar kimin cebinden çıkıyor. Bunları şapkamızı önümüze koyup düşünmemiz lazım. Bu açığın hesabını kim verecek, sorumluluğunu kim kabullenecek?
Normalde özel sektörde çalışan işçinin bir gün işe gelmemesinden 2 yevmesinin ve Pazar tatilinin 0 yazması gerçeğiyle mitinge törenlere de yevmiye ve prim yazılması sizce normalmidir. Sağlıkta aile hekimliği dediler, halbuki bugün çok ölümcül hastalığı bulunan kişilere dahi(Şeker,Tansiyon , kalp, kanser) rapor alınmadan ilaç verilmemektedir. Rapor 3 günde alınmaktadır. Peki hasta ikinci gün aniden fenalaşıp öldüğünde bunun sorumluluğunu kim üstlenecek, kim kabullenecek. Türkiye'yi bölmeye çalışanları Habur'da yaşanan rezaleti ve açılım zırvasını hepimiz biliyoruz da, bir türlü Başbakan ve AKP hükümetine anlatamadık. Ama 12 Haziran'da yapılacak genel seçimlerde vatanını ve milletini seven tüm kardeşlerimizin Adalet ve Kalkınma Partisine gereken dersi sandıkta vereceğine tüm kalbimizle inanıyoruz.
HABER-FOTOĞRAF: HAKAN DEMİR


********

********

********
Güncelleme Tarihi: 19 Mayıs 2011, 08:05
YORUM EKLE
YORUMLAR
yesevi
yesevi - 8 yıl Önce

İşte Türk Milletine kurulan tüm bu tuzakları bozmak için MHP nin 12 Haziran seçimlerinden sonra mecliste güçlü bir şekilde temsili ve Devletin varlık ,birlik ve bekasını savunması gerekmektedir.Yoksa bu gidiş bölünmeye doğru gitmektedir.Uyan Türk milleti " Titre ve kendine gel."

yesevi
yesevi - 8 yıl Önce

İmralının ve sözcülerinin bir işaret ve talimatı ile bir anda ülke yangın yerine çevrilebilmekte,bölücüler açık açık bölünme taleplerini tehdit ve şantajlarla dile getirmektedirler.İşte tüm bu olgular karşısında milli bir duruş ve bir seferberlik gerekmektedir.Mevcut hükümet bu duruşu gösterememekte, bölücülere cesaret vermektedir.Nitekim hükümete vermiş olduğunuz sözü tutun,aksi halde 15 Hazirandan sonra ülkede çıkacak karışıklıkların mesulü sizsiniz diyerek ülkeyi Mısır ve Libyaya çevirecekleri tehdidinde bulunmaktadırlar.BOP ve açılım politikalarının uygulanması ve bu doğrultuda yeni anayasanın yapılması hususunda mevcut iktidar BDP ile anlaşmış görünmekte veya en azından bu taleplerin çoğunu yerine getirecek görüntüsü vermektedir.MHP ise ülkenin birlik ve bütünlüğünü korumak adına devletin temel niteliklerinde değişiklik öngören yeni Anayasa tasarına karşı duruşunu gösterdiğinden mecliste istenmemekte,meclis dışı bırakılmak istenmektedir. 12 Haziran seçimleri bu sebeple önemlidir.

yesevi
yesevi - 8 yıl Önce

Vatanın bütünlüğü,milletin birliği tehlikededir. Dokuz yıllık AKP iktidarı ile ülkenin tüm kaynakları ,tüm milli kurumlar yabancılara peşkeş çekilmiştir. Ülke insanları çok tehlikeli bir şekilde kamplaştırılmış,partizanlık,yolsuzluk ve adam kayırma had safhaya çıkmıştır.Amerikanın Büyük ortadoğu Projesi bizzat onun eşbaşkanının üstün gayret ve çabaları ile adım adım hayata geçmektedir. İslam coğrafyasındaki mevcut iktidarlar haçlı ittifakının ve onlara destek olan gafil BOP cu işbirlikçilerinin desteği ile birer birer devrilmekte ve sırasıyla komşu islam ülkeleri 2 ye 3 e bölünerek iç karışıklıklar ile zayıf ve bölünmüş kukla devletcikler yaratılmaktadır.Aynı plan ülkemizde de adım adım uygulanmakta olup ülkemizin güneydoğusunda devlete karşı açık bir isyan ve kalkışma hareketi başlamıştır.Acıdır ki bu bölücüler elini kolunu sallayarak devlete bizzat devlet imkanlarını kullanarak başkaldırmakta,açık açık meydan okumaktadır.Tüm ülke anarşi ve terör kıskacına alınmıştır.

hüseyin
hüseyin - 8 yıl Önce

referandumda hayır a çalışanlar yine bir arada.hakkaride bdp pkk chp mitinginde. batıda chp ye oy vermeyecekseniz mhp ye verin diyenler. apo itinin hocası yalçın küçügün engin alanı ben aday yaptım demesi.allah kör gözleri sağır kulakları açsın. pkk ile bdp ile ittifak kuran sözde vatanseverlere basiret versin.

morçiçek
morçiçek - 8 yıl Önce

anlaşıldı arkadaşım sende akplisin.dogruları söyleyince neden bu kadar ssavunmaya geciyorsunuz.akp degil 8 yıldan beri bu vatana parca parca edip sastan,akp degilmi apo ya sayın deyen,peki bizler meydanlarda yalanlarla milleti kandırıyoz ya siz napıyonuz.akp manisa mitinginle mhp manisa mitingi bi fotograflarını karşılaştır istersen arkadaşım.madendeki tüm işçileri gelmezseniz maden kapatılacak deyipte ellerine para veripte mitinge mhp degil akp götürdü.bizler ne bu vatanı nede vatandaşlarımızı 3 kuruşa satın almıyoruz akpliler gibi,bi 4 yıl daha başta kalırsa akp kürdistan devletinide kuracaklar ama bu adamın arkasında sizin gibi zihniyetli insanlar oldugunda vatanıda satacak az kaldı

arda yasar
arda yasar - 8 yıl Önce

evet dogru diosun sayin terdi vatanini milletini seven oyunu AKP ye verir.. niye mi.. cunku ak parti ve iktidarinin neler yaptigi goz onunde. herkezin akli var ve akli calisan oyunu akp ye verir size veripte bu ulkeyi tekrardan dibemi sokacaksiniz tekrardan satcakmisiniz bu ulkeyi.. ama gecti artik milletimiz uyandi terdi bey uyandi.. artik neyin ne oldugunu herkez cok iyi biliyor.. sen bosuna bos konusup ceneni yorma efendim... hepiniz bos isler mudurusunuz.. en iyi bildiginiz sey millleti yalan dolan sozlerle kandirmak.

morçiçek
morçiçek - 8 yıl Önce

teşkilat başkanımız dogruları söyleyince neden kızıyorsunuz artık savunucak yer arıyorsunuz anlaşıldı sancınız büyük kolay degil tabikide.8 yıldan beri tayyip ne yaptı daha fazlasınla götürdü cebine.niye bu kadar korkyorsunuz ona karşı olmaktan asarmı kesermi sizi.başkalarının acıkları ile kendi acıgını kapatmaktan başka bişey yapmıyorsunuz.siz akp üyeleri onu koruyan halk,ne yürekten ne candan,nede agız dolousu bile NE MUTLU TÜRK'ÜM diyemiyorsunuz ama biz yürekten,içimizden geldigi gibi söylüyoruz.sizler manisa mitingine gitmek için millete rüşvet verdiniz tehdit ettiniz oysa dünkü mhp mitinge giden gönüllü vatandaşlar vardı sizlerin yaptıgı edepsizlik degilmi terbiyesizlik degilmi.uyanın artık acın gözlerinizi vatanını bölmeye calışan bi türkiye cumhuriyeti başbakanı olmaya bile layıkmı bu insan.uyan ATAM uyan vatan kimlerde bak gör.başkanım arkandayız biz sizle gurur duyuyoruz.bizler degil bu vatanı bölmeyi satmaya kalkan ve onu kollayan insanlar utansın. bu onların ayıpıdır

mehmet sapmaz
mehmet sapmaz - 8 yıl Önce

SEN HANGİ YATIRIMDAN BAHSEDİYOSUN ?* MAYIN TEMİZLEMEYİ İSRAİLLİLERE VEREMEDİNİZ 49 YILLIK ONUN ACISIMI BU. YAPILAN YOLLARIN TEMELİNİ HANGİ HÜKÜMET ATTI ?* HANGİ HÜKÜMET ZAMANINDA kürtçe DİLİ EDEBİYATI DİYE ÜNİVERSİTELERDE DERS ÇIKTI?* HANGİ HÜKÜMET DÖNEMİNDE DEVLET TELEVİZYONU kürtçe YAYINA BAŞLADI?* KİMİN GENEL BAŞKANI öcalan İTİNE SAYIN DEDİ ?* ŞEHİTLERİMİZE KELLE DEDİ ?* KİMİN GENEL BAŞKANININ KADDAFİNİN DİZLERİNİN DİBİNDE OTURDUĞU FOTOĞRAFI VAR ?* 1984-1985 YILLARINDA ELİF SUCUKLARININ BAŞINDA KİM VARDI VE KİM EŞŞEK ETİNDEN SUCUK YAPIYOR DİYE GÖZALTINA ALINDI?* ARŞİVLERE BAKINIZ NAZLI ILICAK IN GAZETESİNDE RESMİDE VARDI.. ŞİMDİ KIVIRINDA MEYDAN DANSÖZ GÖRSÜN..         Kirkagac.Net

Kirkagac.Net

Kirkagac.Net


Kirkagac.net

Kirkagac.Net --------------------------------

Kirkagac.Net

banner55


Kirkagac.Net
Kirkagac.Net

Kirkagac.Net
Kirkagac.Net

Kirkagac.Net Kirkagac.Net<