--------------------------------------------------------------------


--------------------------------------------------------------------

--------------------------------------------------------------------
--------------------------------------------------------

-------------------------------------------------------------------------------
-----------------------------------------------------------------------

Terdi“Türkçülük Bayramımız Kutlu Olsun“

MHP Kırkağaç İlçe Başkanı Vedat Terdi 3 Mayıs Türkçülük Bayramı ile ilgili bir açıklama yaptı.

Terdi“Türkçülük Bayramımız Kutlu Olsun“
Terdi “3 Mayıs Türkçülük Bayramımız Kutlu Olsun
Kırkağaç MHP İlçe Başkanı Vedat Terdi 3 Mayıs Türkçülük Bayramı dolayısıyla Kirkagac.net’e bir açıklamada bulundu. Terdi açıklamasında şu ifadelere yer derdi.
“3 Mayıs 1944 Türk Milliyetçiliği hareketinin kendini aksiyon ve muhteva olarak ortaya koyduğu dönüm noktasıdır. Türk milletine kara sevdalı Türkçüler tarafından haykırışın en sert ve anlamlı günüdür. Kendi vatanında milletine olan bağlılığı en açık ve berrak şekilde ifade eden insanlar şuan maalesef bu sevginin bedelini en ağır şekilde ödemişlerdir. 3 Mayıs Türk milliyetçilerine en acımasızlığı yaşatanların karşısında her türlü olumsuzluk ve zorluk karşısında Türk milletine en derin sevginin tüm dünyaya ilan edildiği gündür.
3 Mayıs Atatürk’ün ölümünden sonra onun Türk Milliyetçiliği ölçüsünde geliştirdiği devlet politikasına dinamit koymak isteyenlerin dinamitlerinin elinde patladığı gündür. Globalleşen dünyanın bir çok sinsi atmosferinde milleti millet yapan değerlerin kurban edilmesini tüm güçleri ile savunanlar Türk Milliyetçilerinin iman ve azmi karşısında tutunamayacaklardır. Bu açıdan maziyi hatırlayıp gelecek ile iligili umutlarımızı yeşerteceğiz. Her çile sonrası olgunlaşarak büyüyen Türk Milliyetçiliği hareketi 3 Mayıs Türkçülük bayramının anlam ve öneminde yatan tüm gerçekleri yürek ve beyinlerimize kodlayarak sevdalarımıza ülkülerimizle Türk milleti için var olacağız.
Bu duygu düşüncelerle Türklük bayrağını her türlü fırtınaya karşı dalgalandırmayı kendilerine hayat felsefesi edinmiş ülkü devleri başta Başbuğumuz Alparslan Türkeş, H.Nihal Atsız, Ziya Gökalp, Yusuf Akçura, Orhan Şaik Gökyay , Necdet Sancar, Zeki Velidi Togan, Muzaffer Eriş, İsmet Tümtürk ve daha bir çok Türk Milliyetçisini rahmetle anıyoruz.”

HABER-FOTOĞRAF: HAKAN DEMİR


*********

*********

*********
Güncelleme Tarihi: 03 Mayıs 2011, 08:00
YORUM EKLE
YORUMLAR
mehmet taşdemir
mehmet taşdemir - 8 yıl Önce

ne bu şiddet bu celal!!

Merak etmeyin bahçeli ilk gün ikisini de partiden ihraç etti. Fakat olay öyle bir zamana denk getirilmiş ki (!!) YSK aday listelerini resmi gazetede açıkladığı güne denk geldi bu olay.. isimleri orada olmasına rağmen, istifa ettikleri için YSK 2. sıradakileri 1. görüyor artık.

Milliyetçilik maneviyatçılıktır aynı zamanda.. partiden kovduk..
Acaba siz, eski keçiören belediye başkanını partiden kovdunuz mu ? onun da otel odalarında rus kadınlarla yatak görüntüleri çıkmıştı..

bunun üzerinden kimse siyaset yapıyor mu ? ama siz alışmışsınız bu şekilde siyaset yapmaya.. başbakan'da en son baykaldan bahsediyordu binlerce kadının önünde..

Bahçeli ağırlığını koydu ve iki şahısta mhp ile ilişkisini bitirdi.. artık sıradan insanlar.. isterlerse 1 rus değil, 10 tane rusla görüntüleri çıksın bizi bağlamaz..

MHP gelecek Allah'ın izni ile.. içimizdeki

hülya
hülya - 8 yıl Önce

eğer AKP de bir genel başkan yardımcısı sayın Bahçelinin genel başkan yardımcılarının yaptığını yapsın yeminle söylüyorum o ğpartiye oy vermem.Bütün sağ seçmene yuvarlaksın diyecek evli kadınlarla düşüp kalkacak sonrada Allah peygamber ve maneviyattan bahsedecek.Sayın Bahçeli niye partiden ihraç etmedi onun cevabnı kimse veremiyor.O gün Allahın izniyle gelmeyecektir.Çünkü Allah yeryüzünde nurunu tamamlayacaktır.Haysiyetsiz onursuz şekilde yaşayan birisine kimse sahip çıkmaz eminim ki sizde sahip çıkmazsınız.Okyanus ötesinden bayanları getirip YILDIRIMIN ve ÇOBANOĞLUNUN evine sayn erdoğan göndermedi.

KIRAÇATA
KIRAÇATA - 8 yıl Önce

sn hülya senin partin hiç bir zaman milliyetçilliği ağzına alamadı TÜRK kelimesini kullanamadığı gibi fitne fesat çıkarıp 36 etnik kökenden bahsetti bizim TÜRKÇÜLÜĞÜMÜZ kafa tasçılık ,fitne ,yıkım değil,biz bin yıllık kardeşliğimizle yoğurulmuş etle tırnak olmuş içtimai açıdan TÜRK MİLLİYETÇİSİYİZ.Recai YILDIRIM ve Metin ÇOBANOĞLU nun yaptıkları tasvip edilemez ahlaken ve etik olarak savunulmaz bahane bulunulmaz sn. BAHÇELİ gereğini yapıp genel merkez görevlerinden ve milletvekillik adaylıklarında hemen istifalarını istemiş vede istifa etmişlerdir.hülya senin iktidar olan partin NİYE ACABA milyonlarca öğrenciyi mağdur etmiş ösym başkanını görevden almamıştır,yolsuzlukları çıkmış şaban dişli,ve ali dibo olayı,deniz feneri niye soruşturma açılmamış,akpli olup yolsuzluk çıkan belediyeler niye soruşturulmamış??siz bu biçimde kazanmaya devam edin biz her zaman kaybetmeye mahkum olalım ama unutmayın GÜN OLUR ASRA BEDEL ...işte o gün TÜRK e kefen biçenin , mezar kazanın hali nice olur?

Faş...
Faş... - 8 yıl Önce

En büyük türk Atatürk gerisi yalan.

ali veli
ali veli - 8 yıl Önce

Hülyaya katılıyorum.Lazım değil böyle milliyetçilik ve Türkçülük...
hala orda duruyorlar ya ne demeli?

barış
barış - 8 yıl Önce

3 Mayıs Türkçülük Bayramımız Kutlu Olsun

faşistim faşistsin faşit!
faşistim faşistsin faşit! - 8 yıl Önce

önemlı olan turk olmak deıl KENDINI BU VATANIN EVLADI HISSDEBILMEK TURKUM dıyebılmektir... NE MUTLU TURKUM DİYENE!

hülya
hülya - 8 yıl Önce

Sayın Terdi eğer Türk Milliyetçiliği Sayın Devlet Bahçelinin genel başkan yardımcıları Recai yıldırım ve murat çobanoğlunun yaptıkları ve söyledikleriyse o milliyetçiliği kökten reddediyorum.Sağ seçmenin Allah belasını versin diyen düşünceyi kınıyorum.o bakımdan yaptıklarınızla söyledikleriniz bir olmadığı sürece her zaman kaybetmeye mahkumsunuz


         Kirkagac.Net

Kirkagac.Net

Kirkagac.Net


Kirkagac.net

Kirkagac.Net --------------------------------

Kirkagac.Net

banner55


Kirkagac.Net
Kirkagac.Net

Kirkagac.Net
Kirkagac.Net

Kirkagac.Net Kirkagac.Net<