--------------------------------------------------------------------


--------------------------------------------------------------------

--------------------------------------------------------------------

--------------------------------------------------------------------

--------------------------------------------------------------------
--------------------------------------------------------

-------------------------------------------------------------------------------
-----------------------------------------------------------------------

YAŞBUDAK “TÜRK MİLLETİNİN BAŞI SAĞOLSUN”

Çok sayıda vatan evladının hayatını kaybetmesinin ardından Kırkağaç Ülkü Ocakları Başkanı Çağrı Yaşbudak, Kirkagac.NET’e açıklamalarda bulundu.

YAŞBUDAK “TÜRK MİLLETİNİN BAŞI SAĞOLSUN”
YAŞBUDAK “TÜRK MİLLETİNİN BAŞI SAĞOLSUN

Son dönem de ülkemizde yaşanan terör olayları ve çok sayıda verilen şehidin ardından Kırkağaç Ülkü Ocakları Başkanı Çağrı Yaşbudak, Kirkagac.NET’e açıklamalarda bulundu.

Yaşbudak “ Türkiye son haftalarda artan terör olaylarıyla uykularından uyanmaktadır.
Memleketin  evlatları  hain pusularda, kalleş tuzaklar sonucu hayatlarını kaybetmekte, analarımızın gözlerinden yaş, babalarımızın yüreğinden hüzün, çocuklarımızın yüzünden acı ne yazık ki eksik olmamaktadır.

Ellerine kına yakılarak gönderilen aslan parçaları Albayrağ’a sarılı tabutlarla geri gelmekte ve bu görüntüler Türk Milletinin ciğerini parçalamaktadır.

Eşkıyadan özgürlük savaşçısı, demokratik birey çıkarmayı hedefleyen zihniyetler, analar ağlamasın sloganlarıyla terör örgütüne imtiyaz sağlayanlar maalesef ki aynı düşüncenin ürünü kişilerdir.

Mevcut iktidarın  terör karşısında gösterdiği gevşek tutum, terörün güç kazanmasına ve alan hakimiyetini artırmasına sebep olmuştur. Askerime, Polisime kurşun sıkan kalleşler medya aracılığıyla allanıp, pullanıp Türk Milletinin gözü önüne masum kişilikler olarak servis edilmiştir.

Çözüm süreci denilen  “yıkım sürecinde” terör örgütüne hiçbir fiili müdahalede bulunulmamış, bu zaman zarfında terör örgütü kadrolarını arttırmış, planlarını yapmış, üslerini kurmuş, cephaneliğini genişletmiş ve hareket alanını belirlemiş olarak karşımıza çıkmıştır.

Vatan evlatlarına kurşun sıkan, devletin her türlü malına zarar veren, memlekette huzur ve asayişi bozan bu katillerle etkin bir şekilde mücadele etmek devletin asli sorumluluğundadır.

Hiçbir siyasi hesap vatan evlatlarının canından kıymetli olamaz. Bu bağlamda Mevcut iktidar görevde olduğu süre zarfında gösteremediği samimiyet ve mücadele duygusunu tez zamanda göstermelidir.
Yurt içinde ve yurt dışında teröre destek olan unsurlar devre dışı bırakılmalı, terörü finanse eden kurumlar acilen kurutulmalı, terör propagandası yapan milletvekili, bakan, vatandaş makam ve mevkii gözetmeksizin herkes kanun önüne çıkarılmalı ülkemiz ve milletimiz açısından çok önemlidir.

Kısacası Türk Milletinin varlığına ve birliğine kast edilen her türlü fitnenin başı acilen ezilmelidir.
Şu asla unutulmamalıdır ki ‘Ülkenin bekası ve selameti için sabır ve sükûtu şiar edinen biz Ülkücüler’ fırtına öncesi sessizliğimizi de içimizde bulundurduğumuzu ve Vatan için şehadet şerbetini yüzümüz ve gönlümüz gülerek içeceğimizi belirtmek isteriz.

Vatanımızın ve milletimizin bölünmez bütünlüğü için görev yaparken şehit düşen asker, polis ve vatandaşlarımıza şahsım ve yönetim kurulum adına Yüce Allah’tan rahmet, kederli ailelerine sabırlar diliyoruz.  Türk Milleti’nin başı sağolsun” dedi.

HABER-FOTOĞRAF: HAKAN DEMİR(İHA)
Güncelleme Tarihi: 20 Ağustos 2015, 22:35
YORUM EKLE
YORUMLAR
ufaksiyasetçi
ufaksiyasetçi - 5 yıl Önce

i̇lerde büyük bir siyasetçi olacaksın bunun içinde tabandan yetişerek geliyorsun..kırkağacın senin gibi adamlara ihtiyacı var..durmak yok çalışmaya,kendini g3liştirmeye devam

Mehmet alp
Mehmet alp - 5 yıl Önce

i̇smine ... 3 nokta koyan şahıs adın sanın yok mu ? yksa böyle arkadan sallamak iyi mi oluyor. bırakın bu erkeğe yakışmayacak hareketleri. i̇yi kötü adam bişeyler yapıyor ya da yapmaya çalışıyor.. allah bilir sağda solda atıp tutan gereksizlerden biririsindir. kndini güldürme de sus adam sansınlar..

Yaş Kırk
Yaş Kırk - 5 yıl Önce

daha önce de çağrı ile ilgili bir yazının altına aynı yorumlar yapılmıştı. kendim özbe öz kırkağacın yerlisiyim. konuşturmayın beni. bugün ülkücülere veya çağrıya laf atanlar benim kırkağaç hakkında bildiklerimi yayınlayacak site yok. kırkağaç bunu da kaldıramaz. bakın kırkağaç bugün birşey olmuyorsa bu kırkağaçta dindar geçinenlerin iki yüzlülüğü sebebiyledir. hadi ordan. hadi ordan. günahım kadar temizsiniz. o üçkağıtçı bu sahtekar diye diye kırkağacı bu hale getirdiniz. türkiyenin en maneviyatlı partisinden bahsedip sonra gidip bira aldınız. daha ötesini söylemeyeyim. çağrı yoluna devam et arkadaşım.

Halsiyetfukaraları
Halsiyetfukaraları - 5 yıl Önce

bunlar onun bunun yalakalığını yaparlar sonrada adam akıllı birşey yapmaya çalışanlara pislik atarlar zihniyeti bozuklar sizi..kırkağaç insanjndan adam olmaz arkadaş.. yürü sen biladerim hiç olmadı bir duruşun var..

Can arslan
Can arslan - 4 yıl Önce

Sizin gibi ulkucu olmaz olsun be bende ulkuciyum ama sozon gibo yalandan yere degil daha dun baska bigin baska soyluyorsunu

memduh başgan
memduh başgan - 5 yıl Önce

barış diyen, analar ağlamasın diyen adamlar vatan haini, koltuk için ülkeyi kan gölüne çeviren, halk evlatlarını ölüme sürükleyen adamlara laf küf yok. onlara aman toz kondurmayın. akp kuyrukçularısınız hepiniz! yazıklar olsun sizin gibilerine. asıl vatan haini sizsiniz. kanla beslenen vampirler! dünya ve ahrette mehmetlerin elleri iki yakanızda olacak haberiniz ola!!!!

Sinan soma
Sinan soma - 5 yıl Önce

ne delikanlılar var be şu memlekette daha yoruma adını yazmaya çekiniyor utanmadan bir de laf sokuyor.klavye delikanlıları sizi. ☺

...
... - 5 yıl Önce

buda kendini bir şey zannediyor         Kirkagac.Net

Kirkagac.Net

Kirkagac.Net


Kirkagac.net

Kirkagac.Net --------------------------------

Kirkagac.Net