--------------------------------------------------------------------

--------------------------------------------------------------------

--------------------------------------------------------------------

--------------------------------------------------------------------

--------------------------------------------------------------------

-----------------------------------------------------------------------

------------------------------------------------------------------------

------------------------------------------------------------------------
------------------------------------------------------------------------

------------------------------------------------------------------------

------------------------------------------------------------------------

------------------------------------------------------------------------

------------------------------------------------------------------------

------------------------------------------------------------------------

------------------------------------------------------------------------

FEVZİ OK ve ALİ DOĞAN “ZEYREK ve DÖNMEZ’İ” YALANLADI

AK Parti Kırkağaç Belediye Başkan Adayı Fevzi Ok ve MHP Kırkağaç İlçe Başkanı Ali Doğan, Ferdi Zeyrek ve Üstün Dönmez'i yalanladı.

FEVZİ OK ve ALİ DOĞAN “ZEYREK ve DÖNMEZ’İ” YALANLADI

AK Parti Kırkağaç Belediye Başkan Adayı Fevzi Ok ve MHP Kırkağaç İlçe Başkanı Ali Doğan, Kocaiskan’ı Gökçukur Mahallesine ve Balıkesir’e bağlayan yolu yaptırdıklarını açıklayan CHP Manisa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ferdi Zeyrek ve CHP Kırkağaç Belediye Başkan Adayı Üstün Dönmez’i yalanladı.

Cumhur İttifakı Adayı Fevzi Ok ve MHP Kırkağaç İlçe Başkanı Ali Doğan, “Kırkağaç’ta Manisa Büyükşehir Belediyesinin bir hayırseverin yaptığı yolları CHP Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Ferdi Zeyrek ve CHP Kırkağaç Belediye Başkan Adayı Üstün Dönmez sahiplendi” dediler.

Kocaiskan Mahallesi’ne giden Cumhur İttifakı Kırkağaç Belediye Başkan Adayı Fevzi Ok ve beraberindekiler, mahalle halkı ile bir araya geldi. Hem mahalle halkı hem de Cumhur İttifakı heyeti, yolun Manisa Büyükşehir Belediyesi'nce ve bir hayırsever tarafından yapılmaktadır.

İlçemizin büyük mahallelerinden bir tanesi olan Kocaiskan Mahallesi ile Gökçukur Mahallesi arasındaki yol çok kullanıldığı için zaman zaman deformasyona uğrayabiliyor.
Manisa Büyükşehir Belediyesi de bu yolda bakım onarım çalışması yapıyor. Buradaki mevzu, Yaylacık Mahallesinde bir hayırseverimiz Kırkağaç Belediyesine bir dilekçe veriyor.

Bu dilekçe ile hayırsever oradaki bir yolun onarımını yapıyor. Hayırsever tarafından onarım yapılan yolu, Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ferdi Zeyrek, sahiplenmek için birtakım girişimlerde bulunuyor. Biz mahallelerimizin ihtiyaçlarını gidermek için zaten sahadayız. Manisa Büyükşehir Belediyesi de çalışmalarını sürdürüyor. Üzücü bir durum. Bu yol Manisa Büyükşehir Belediyesinin katkılarıyla destekleriyle yapılan bir yoldur.
Yapılan çalışmalar ile de gayet düzgün bir yol olmuş. İki mahalle arasında ulaşımı kolaylaştıracak duruma gelmiş. Emek verenlere teşekkür ediyorum” dedi.

MHP Kırkağaç İlçe Başkanı Ali Doğan ise “Kırkağaç’ta Büyükşehir’in ve bir hayırseverin yaptığı yolları CHP'li Ferdi Zeyrek Sahiplendi.
CHP’li Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Adayı Ferdi Zeyrek ve Kırkağaç Belediye Başkan Adayı Üstün Dönmez, siyasi şova devam ediyorlar.
Kocaiskan ve Gökçukur Mahallesi arasındaki bağlantı yolunun yapılması için Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’den rica ettik.

Bizi karşılıksız bırakmadı. Bir hafta içinde ekiplerimiz buraya geldi. Çalışmalar tamamlanmak üzeredir. CHP adayları buraya gelerek, çalışılan yollar üzerinde “20 yıldır çözülmeyen sorunları bizler çözüyoruz” şeklinde ifadeler kullanmışlar.

Böyle bir şey kesinlikle yoktur. Biraz araştırsalar mahallemizin tüm hizmetleri aldığını görecekler fakat, CHP’nin yaptığı en iyi şey “Çamur at izi kalsın” siyaseti bugüne kadar başarılı olmamış, bundan sonrada itibar görmeyecektir.
Kocaiskan Mahallemizde, şu an yapımı devam eden yol çalışması tamamlandıktan sonra diğer yerlerdeki yol çalışması plan dahilindeyken mahallemizden bir iş adamı hayırsever arkadaşımız, “Bu yolların bir kısmını ben yaptırmak istiyorum” şeklinde dilekçe veriyor. 

Kırkağaç Belediyemizde hayır işi düşüncesiyle onay veriyor. İş adamı arkadaşımızın yaptırdığı yol üzerinde bazı söylemler gerçekleştirilmiştir.
Mahallede ki vatandaşlarımız ve muhtarımız Büyükşehir Belediyemizin yaptığı çalışmalardan çok memnun.

Kocaiskan Mahallemize yapılan altyapı, üstyapı, düğün salonu, sulama göleti, tarımsal destekler ve daha birçok hizmet var.
Mahallemiz Manisa Büyükşehir Belediyemiz ve Cengiz Ergün Başkanımızdan bugüne kadar ne istediyse almıştır ve memnundur” diye konuştu.

“Cengiz Başkanımıza Teşekkür Ediyoruz”
Kocaiskan Mahalle Muhtarı Celal Yıldız, “Çalışma yapılan yol, Soma Savaştepe ve Balıkesir Altı Eylül’e bağlanıyor.
Bizim için çok önemli bir yol burası. Daha önce burası ulaşım açısından kötü bir yoldu. Yapanlardan Allah razı olsun.
Cengiz Başkanımıza da sonsuz teşekkür ediyorum” dedi.
“Cengiz Başkanımızdan Hizmet İstiyoruz ve Alıyoruz”

Gökçukur Mahalle Muhtarı Hasan Hüseyin Evgin, “Cengiz Başkanımıza yaptığı hizmetlerden dolayı teşekkür ediyorum.
Bu yol bizim için bir velinimettir. Bu yol yapılınca ulaşım çok kolaylaştı. Allah Cengiz Başkan’dan razı olsun. Sulama havuzları yapıldı, düğün salonları yapıldı. Altyapılar yapıldı. Cengiz Başkanımızdan ne istesek oluyor. İsteyip de alamadığımız hiçbir şey yok. Gübre, sepet her şeyi aldık. Cengiz Başkanımıza çok teşekkür ediyorum” dedi.

“Biz Kocaiskan’a Müjdeyi Verdik”

Büyükşehir Belediyesi Meclis üyesi Ünal Kıykaç, “Kocaiskan Mahallemize Cumhur İttifakı Kırkağaç Belediye Başkan Adayımızla ziyaretimiz esnasında mahalle halkından Kocaiskan-Gökçukur arası bağlantı yolunun yapılması için talep aldık. Hem iki mahallenin yolu hem de bağlıların yollarının yapılacağını vatandaşlarımızla paylaştık.

Burada yaşanan durum ise, bir vatandaşımız bu bölgedeki bağlıda yer alan yolun bakımını bir işadamının hayır olarak yapacağını Kırkağaç Belediyesine belirtiyor.

Yol çalışması yapılıyor. Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ferdi Zeyrek ve CHP Kırkağaç Belediye Başkan Adayı Üstün Bey buraya gelip, vatandaşları toplayarak, “Bu yolları biz yaptırdık” söylemlerinde bulunuyorlar. Hayırsever tarafından yapılan bir çalışmanın bir siyasi parti şovuna dönüşmesi ne kadar doğrudur. Mahalle halkımızın bizlere yaptığı teklif doğrultusunda bugün Kocaiskan Mahallemizi ziyaret ettik. Doğru olan açıklamaları yapmak zorunda kaldık. Başta Manisa Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Cengiz Ergün olmak üzere emek veren herkese teşekkür ediyorum” dedi.

“Yol Çalışmasını Büyükşehir Belediyesi Yapıyor”
Mahalle sakini Halil İbrahim Küçük, “Kocaiskan-Gökçukur arasında yol çalışması yapılıyor. Bu çalışmayı Manisa Büyükşehir Belediyesi yapıyor. Bundan önce, mahallemize altyapı ve üstyapı da yapılmıştı. Bu yol bizim için çok önemliydi. Cengiz Başkanımızdan çok memnunuz. Hizmetlerinden dolayı teşekkür ediyoruz. Allah bir daha çalışmayı nasip etsin” dedi.

“Büyükşehir’den Ne İstediysek Fazlasıyla Aldık”
Mahalle sakini Şaban Çoban, “Manisa Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Cengiz Ergün’e teşekkür ediyoruz. Kocaiskan-Gökçukur yolu çok önemli. Vatandaşların çok sık kullandığı, Balıkesir’e de bağlanan bir yol. Cengiz Başkanımıza yıllardan beri mahallemize verdiği hizmetlerden dolayı bir kez daha teşekkür ederiz.

Sadece yol değil, tarımsal destekler, kasa desteği, ekipman ve birçok hizmeti gördük. Bugüne kadar Cengiz Başkanımızın bizlere verdiği desteği başkasından görmedik. Bizim için Büyükşehir bir velinimettir. Biz daha Büyükşehir Belediyesinden hiç boş çıkmadık. Ramazan ayı geldi. Minaremizin ışıklandırması da istediğimiz gibi yapıldı. Mahallemizin istekleri geri çevrilmedi. Allah bin kere razı olsun” dedi.


HABER-FOTOĞRAF: HAKAN DEMİR(İHA)

Güncelleme Tarihi: 07 Mart 2024, 00:54

hakan demir

YORUM EKLE
YORUMLAR
Buralı
Buralı - 1 ay Önce

Keşke hep seçim olsa adamlara bakıyorum çay parası yok cebinde parti peşinde

Kırkağaç
Kırkağaç - 1 ay Önce

Fevzi başkanı yanlış yönlendiriyorlar…
Kaybettirecekler.
Böyle bir mesele gündeminde olmamalı

Seçim
Seçim - 1 ay Önce

Tarihsiz bir dilekçeyle açıklama yapmak ne kadar basiretsizlik. Bu belgeyi kvkk kapsamında veren belediye personeli de suç işliyoe.
Memurlar devletin memuru herhangi bir partinin değil

..
.. @Seçim - 1 ay Önce

Belediye den memurun verdiğini kim söyledi

Siyaset yapalım derken
Siyaset yapalım derken - 1 ay Önce

Şimdi tarihi bile olmayan dilekçeyle böyle bir foto koyunca büyük şehir yapmış mı oluyor ya da büyük şehir her sorunu çözmüşte neden bir yardımsever kaç seneden beri olmayan yolu yaptırıyor şimdi yapılırken sahip çıkmaya herkes çalışıyor ama burasının büyük şehir tarafından yapılmadığıda apaçık ortada...

mhp li
mhp li - 1 ay Önce

Bu dilekçeden anlıyoruzki mhpli meclis üyesi ünal kıykaç ın açıklamaları doğru değil.Çünkü yolu biz yaptık diyor ama dilekçede hayırseverden bahediyor.Ne yazık ki Fevzi Ok gibi değerli bir abimizde yanlış yönlendirilerek kendisini siyaset malzemesi yaptırıyor.

Vatandaşşş
Vatandaşşş - 1 ay Önce

Durdunuz durdunuz seçim süreci gelince yol başında kavgaya tutuştunuz. Şimdiye kadar neredeydiniz. İki partiden de bi cacık olmaz. Gösteriş meraklıları sizin.

Seçim 2024
Seçim 2024 - 1 ay Önce

Ya üstün başkan kendine yaptırmayacaklar diye köylü birine dilekçe verdiriyor .kendine yaptırmazlar diye köylüye verdiriyor işadamı falan hikaye köyde ne işi ne adamı Allah aşkına

Gelenbe li
Gelenbe li - 1 ay Önce

Siz gelenbe kirkagac yolunu tamamlayın once         Kirkagac.Net