--------------------------------------------------------------------


--------------------------------------------------------------------

--------------------------------------------------------------------

--------------------------------------------------------------------

--------------------------------------------------------------------
--------------------------------------------------------

-------------------------------------------------------------------------------
-----------------------------------------------------------------------

7 Bin Kapak Topladılar(VİDEO)

Toplanan 7 bin plastik kapak Ankara Dünya Engelliler ve Dostları Gelişim Derneğine kargo ile gönderilerek teslim edildi.

7 Bin Kapak Topladılar(VİDEO)
7 Bin Kapak Topladılar(VİDEO)
İzmir Ege Üniversitesinin başlattığı, Ankara Dünya Engelliler ve Dostlar Gelişim Derneği tarafından organize edilen “Plastik Kapak Toplama” Kampanyasında ilçemiz okulları 7 Bin kapak toplamayı başardılar. Kırkağaç Hatice Engin Ümmetoğlu Anaokulu, Cumhuriyet Rıza Nebahat Dolman İlköğretim Okulu, Atatürk Edip Bayat İlköğretim Okulu ve Eczacı Engin Ümmetoğlu Lisesi öğrencileri, topladıkları bu 7 bin kapakla engelli vatandaşlarımıza tekerlikli sandalye alma hakkı kazandılar. Toplanan 7 bin plastik kapak Ankara Dünya Engelliler ve Dostları Gelişim Derneğine kargo ile gönderilerek teslim edildi. Kirkagac.net’e bir açıklama yapan Eczacı Engin Ümmetoğlu Lisesi Baş Müdür Yardımcısı Ahmet Aydemir, Plastik Kapak Toplama” Kampanyasına katılarak engelli vatandaşlarımıza elimizden geldiğince destekte bulunmak istedik. 7 Bin kapak toplayarak çok önemli bir başarı yakaladık. Bir çok engelli vatandaşımızın yüzünü güldüreceğiz. Tüm öğrencilerime teşekkür ediyorum” diye konuştu. İşte Kirkagac.net farkıyla kameralarımıza yansıyan görüntüler.

HABER-FOTOĞRAFLAR-KAMERA: HAKAN DEMİRHABER-FOTOĞRAFLAR-KAMERA: HAKAN DEMİR

HABER-FOTOĞRAFLAR-KAMERA: HAKAN DEMİR

Güncelleme Tarihi: 01 Aralık 2010, 08:04
YORUM EKLE
YORUMLAR
İsmailşahan
İsmailşahan - 10 yıl Önce

SAYIN SİTE YÖNETİCİSİ,
YORUMLARDA KİN, DÜŞMANLIK, KÜFÜR, İNSANLARI RENCDE EDECEK SÖZ VE CÜMLELER İÇEREN YORUMLARI LÜTFEN YAYINLAMAYIN. GÖRÜYORSUNUZ Kİ, BİR YORUMCUNUN FİKRLERİ SİTEDE DİĞER YORUM YAPAN KİŞİLERİ OLUMSUZ YÖNDE TAHRİK EDİYOR. BU DURUM HİÇ DE İYİ SONUÇLAR DOĞURMUYOR.

YALNIZ KURT
YALNIZ KURT - 10 yıl Önce

ARKADAŞLAR SOSYAL DEVLET ANLAYIŞINDA DEVLET ZATEN İHTİYACI OLANA BAKIYOR.BAŞ BAKAN ALSIN DİYENLERYA OLUP BİTENDEN HABERİ YOK YADA ÖYLESİNE ELEŞTİRİYOR MUHALEFET OLMAK İÇİN O KADAR ACIYORSAN TEKERLEKLİ SANDALYELERİ SEN ALIVER 1İNCİ KARDEŞİM.

GARİP
GARİP - 10 yıl Önce

1İNCİ'yi OLANCA KALBİMLE KINIYORUM MESELE ÖZÜRLÜLERE SANDELYE KAZANDIRIRKEN YETİŞEN GENÇLERİMİZE ÇEVRE DUYARLILIĞI KAZANDIRMAKTIR. BİLMEM BUNU ANLAYA BİLİYORMUSUNUZ BİZDEN SONRAKİ GELECEK YAVRULARIMIZA GÜZEL BİR DÜNYA BIRAKMAK BU İŞİDE ENGÜZEL İZCİ'ler TEMSİL EDERLER MİNİK YAVRULARIMIZDA GELECEĞİN BÜYÜKLERİ DEĞİLLERMİDİR ONLARI NİÇİN KÜÇÜMSÜYORSUN.

arkadaş
arkadaş - 10 yıl Önce

okuyucu kardeşimize katılıyorum her ne olursa olsun başkalarını eleştirmeninde bir adabı vardır kötü söz sahibini bulur 1inci kardeşim bahsettiğim sensin ayrıca gerizekalı halkım diyerek hepimize hakaret etmiş durumdasın seni kınıyorum bu haberde emeği geçen herkesi ve kapak toplamada emeği geçen herkesi kutluyorum.

sosyalistanbul
sosyalistanbul - 10 yıl Önce

1inciye katılıyorum fln keşke bizdede para olsada alsak ayrıca öalışmayı yapan kardeşlerime teşekkür ediyorum(1inci arkadaş yanlış anlaşıldı bence)

1İNCİ
1İNCİ - 10 yıl Önce

biz gerizekalıya gerizekalı deriz!

millet
millet - 10 yıl Önce

gerizekalı halkım! sen cok mu akıllısın cok biliyorsan sen al bir sandlya ne olcak bir sandlyeden senin gibi adamı

OKUYUCU
OKUYUCU - 10 yıl Önce

KEM SÖZ SAHİBİNE AİTTİR.YORUMUNDAKİ GERİ ZEKALI HALK SÖZÜNÜ SANA MİSLİYLE İADE EDİYORUM.BİRAZ SAYGILI OL.TERBİYESİZLİK YAPMA.HERKESİN EN AZ SENİN KADAR KAFASI ÇALIŞIYORDUR.SEN KENDİNİ NE SANIYORSUN         Kirkagac.Net

Kirkagac.Net

Kirkagac.Net


Kirkagac.net

Kirkagac.Net --------------------------------

Kirkagac.Net