--------------------------------------------------------------------


--------------------------------------------------------------------

--------------------------------------------------------------------

--------------------------------------------------------------------

--------------------------------------------------------------------
--------------------------------------------------------

-------------------------------------------------------------------------------
-----------------------------------------------------------------------

Kırkağaçlı Öğrenciler Dikkat

İlçemiz Özel Betül Anadolu Lisesine, İzmir Fem Dershanelerinden bu yıl tayini çıkan Matematik Zümre Başkanı Mümin Yılmaz, Geometri programı ve 2 yıl sonraki LYS soru sistemini ile ilgili bilgi verdi.

Kırkağaçlı Öğrenciler Dikkat

Yılmaz “LYS Soru Sistemi Değişebilir

İlçemiz Özel Betül Anadolu Lisesine, İzmir Fem Dershanelerinden bu yıl tayini çıkan Matematik Zümre Başkanı Mümin Yılmaz, Geometri programı ve 2 yıl sonraki LYS soru sistemini ile ilgili bilgi verdi. Kirkagac.net’e özel bir açıklama yapan Yılmaz “9 ve 10.sınıf Geometri programının değişmesi, öğretmenleri farklı arayışlara itmiştir. Daha çok teorik ve ispat üzerine kurulu geometri çocuklara pek sevimli gelmese de, ileride LYS soru sisteminin bu tarz sorular üzerine inşa edileceği göz önünde bulundurulmalı. Değişen Geometri programı 2 yıl sonraki LYS soru sistemini de değiştirecektir” diye konuştu. Özel Betül Anadolu Lisesine bu yıl tayini çıkan Mümin Yılmaz, daha önce İstanbul Fatih Fen Lisesi, Bursa Yeşil Irmak Lisesi, Bursa Nilüfer Fen Lisesi ve İzmir Fem Dershanelerinde görev yaptı. Konuyla ilgili kirkagac.net'e bir açıklama yapan Okul Müdürü Abdulkadir Gürsoy, "Yılmaz'ın gelmesi bizleri son derece mutlu etmiştir. Kendisinin okulumuzda oluşu, öğrencilerimiz için büyük şans. Mümin Yılmaz öğretmenime başarılar diliyorum" diye konuştu.  Bizde kirkagac.net ve kirkagacradyo.com olarak Mümin Yılmaz’a yeni görevinde başarılar diliyoruz.

 

HABER-FOTOĞRAFLAR: HAKAN DEMİR

HABER-FOTOĞRAFLAR: HAKAN DEMİR


 

Güncelleme Tarihi: 24 Eylül 2010, 08:00
YORUM EKLE
YORUMLAR
buket
buket - 10 yıl Önce

hocam iyi ki geldiniz yeni göreviniz hayırlı olsun başarılarınız devamını dilerim...........

arzu
arzu - 10 yıl Önce

basarilairnizin devamini diliyorum ....ellerindekinin kiymetini bilsinler mumin hoca dahi... ve tecrubeli... (ustteki yorumcunun noktali yerlerini ben doldurayim)

Enes ismail
Enes ismail - 10 yıl Önce

lys soru sistemi degisebilir ama mumin bey gibi bir ogretmene sahipkirkagaclii ogrenciler icin pek bir seyin degisecegini zannetmiyorum.
yeterki ellerindeki hazinenin kiymetini bilsinler...
istanbuldan 17 yil onceki bir ogrencisi.

Selma Tanir
Selma Tanir - 10 yıl Önce

Sevgili Hocam Mumin Yilmaz,Yeni basladiginiz okulunuzda basarilar diliyorum.. Bu yeni doneminizde tecrubenizle basarilarinizi katlylacaginiza hic suphe yok..Her sey gonlunuzce olsun..

@nazlı-can@
@nazlı[email protected] - 10 yıl Önce

sayın hocam öncelikle kırkağaca hoşgeldiniz,engin bilgilerinizle öğrencilere faydalı olmanız temennilerimle.......

HARUN
HARUN - 10 yıl Önce

Mümin YILMAZ Hocama Kırkağaça hoş geldiniz der görevinizde başarılar dilerim.Tecrübelerinizden inşallah öğrencilerimiz yararlanır.

destann
destann - 10 yıl Önce

her sene yeni bi değişiklik iyileştirmemi dersiniz bence değil o kadar mezun yine açıkta okulu bitiripte mat bilmeyen bir sürü öğrenci var ilk önce derslerde iyileştirme lazım bence

arkadaş
arkadaş - 10 yıl Önce

tmm da o zaman çocukların kafaları allak pullak olmayacakmı liseye kadar aynı sistemle öğrenip liseden sonra farklı bir sisteme geçmek bence çocuklara işkencedir         Kirkagac.Net

Kirkagac.Net

Kirkagac.Net


Kirkagac.net

Kirkagac.Net --------------------------------

Kirkagac.Net